Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jarosław Kaczyński będzie kandydował na prezydenta?

Utworzony przez Gość, 15 kwietnia 2010 r. o 09:20
hehehe napisał:
Zmień leki. I to prędko.
Należy zadać odpowiednim władzom w Polsce zasadnicze pytanie: dlaczego nie dokonano lotów rozpoznawczych przed lądowaniem? Jak powiedział pierwszy zastępca naczelnika głównego sztabu WWS, generał-lejtnant Aleksader Alioszyn, przed przylotem samolotów polskich i rosyjskich w dniu 7 kwietnia br. samolot Jak-40 dokonał lotów rozpoznawczych, zabezpieczając podejścia do lądowania przy właściwych minimalnych warunkach meteorologicznych. Jak do tej pory nic nie wiadomo o takich lotach rozpoznawczych w dniu 10 kwietnia. Czyżby samolot prezydencki z setką najważniejszych ludzi leciał sobie bez żadnego zabezpieczenia, i to tym bardziej na nieużywane, fatalnie wyposażone lotnisko i przy ryzyku występowania złych warunków atmosferycznych? Czy to były świadome zaniedbania ze strony Tuska, Sikorskiego, które przyczyniły się do katastrofy? Czy też państwo "rządzone" przez nich uległo już takiemu rozkładowi, że nie potrafi nawet zadbać o bezpieczeństwo swoich najwyższych przedstawicieli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaruś na prezydenta - powtórka z historii, mało ciekawej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Na pewno na niego nie zagłosuję.Jeszcze brata nie pochował a już myśli o rządzeniu. NIE,NIE NIE!!!!!!
HMM zdania widać są podzielone, ale czy Jarosław Kaczyński może startować w wyborach na prezydenta? Wydaje mi się,że nie prezydent powinien mieć rodzinę, żonę przynajmniej w końcu to głowa Państwa i powinien świecić przykładem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Joan napisał:
HMM zdania widać są podzielone, ale czy Jarosław Kaczyński może startować w wyborach na prezydenta? Wydaje mi się,że nie prezydent powinien mieć rodzinę, żonę przynajmniej w końcu to głowa Państwa i powinien świecić przykładem!
przeciez ma kota, pierwsza kocica RP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MACIEK napisał:
Masz racje a tego jak sie uspokoi to i tak wywalimy z Wawelu. PISuary obejmować będą stanowiska w szaletach i to tylko przydrożnych. TAK NAM DOPOMÓŻ BÓG
jestes gupolem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech startuje i tak na niego nie zagłosuje!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja właśnie głupole zagłosuję na Jarusia!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MACIEK napisał:
Masz racje a tego jak sie uspokoi to i tak wywalimy z Wawelu. PISuary obejmować będą stanowiska w szaletach i to tylko przydrożnych. TAK NAM DOPOMÓŻ BÓG
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO-paprancu nie mieszaj BOGA do tego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
as napisał:
Skłócali polaków i skłócaja nawet po śmierci.Obudzcie sie ,ten człowiek w pewnym sensie przez swoja zapiekłośc i małośc posłal tylu ludzi na śmierć.
I tu sie z Toba zgadzam.Moze narod w koncu zrozumie co on nawyprawial.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Macie jakiegoś bzika na punkcie Kaczyńskich. To chyba problemy psychiczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~jaa~ napisał:
Ja uważam, że podstawową cnotą Prezydenta i innych osób piastujących najwyższeurzędy w państwie jest poprawne władanie polszczyzną... Kandydatowi Kaczyńskiemu tej bariery nie było dane przełamać. W j. polskim nie ma wyrażeń - "sużba" - tylko "służba", nie mówimy "chcom" tylko "chcą", używając łaciny powiemy "kwazi" a nie "kłazi" itd itd - "krótko mówiąc" jak by powiedział klasyk lekcja polskiego nie została należycie odrobiona. Chciałbym słuchać polityków operującym poprawnie polszczyzną w stopniu choćby podstawowym. Ludzie słabo wykształceni (nie mam nic do nich żeby była jasność - którzy stanowią 90% wyborców PiS 'u) tego nie wychwycą) - innych to boli...nie chce się wstydzić
Nie mamy takich politykow,chyba ze uwazasz za takiego ze swietna polszczyzna naszego premiera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmmm napisał:
"Nie wiemy jeszcze, czy podejmie się tej misji. Jest zdruzgotany śmiercią najbliższych". Powinno czytać się uważnie, gdzie jest napisane, że on o tym myśli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Na pewno na niego nie zagłosuję.Jeszcze brata nie pochował a już myśli o rządzeniu. NIE,NIE NIE!!!!!!
bo co ze jest maly albo ze pochowal dopiero brata ja wole zeby on byl prezydentem a nie komorowski albo niedaj boze tusk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
andi napisał:
Nie mamy takich politykow,chyba ze uwazasz za takiego ze swietna polszczyzna naszego premiera.
NIE KAZDY MA TAKI DAR JA TEZ NIEMAM TAKIEGO DARU I CO POLITYK TO TEZ CZLOWIEK TAK JAK PIS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Macie jakiegoś bzika na punkcie Kaczyńskich. To chyba problemy psychiczne.
A TY CO TUSK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jan-4 napisał:
I tu sie z Toba zgadzam.Moze narod w koncu zrozumie co on nawyprawial.
NI E A TUSK TEZ MAM TEZ TYLE LUDZI STALO SIE NIE JEST WAM WSTYD ZAM TAKICH LUDZI JAK WY WY WY TO MI JEST WSTYD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
jestes gupolem CO WY MOWICIE TO JA POWIEM ZE JAN PAWEL II NIE POWIEN BYC POCHOWANY W RZYMIE I TEZ CHCIE GO WYWALIC LUDZIE OMAMOETAJCIE SIE CO MOWIECIE BOG JUZ DAJE MAM DRODI A MY NIE MCIE SZACUNKU A CHCILIELISCIE ZEBY WA, KTOS WYWALIL Z GROBU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
az napisał:
Tuscu juz udowodnił i Kororowski tez. Tym panom juz dziękujemy. Jarosław Kaczyński Prezydentem RP!
Co udowodnili. Każda ich ustawa była vetowana! Pytam się jak ich rząd ma wprowadzić coś nowego w Polsce ja znowu posypią się veta? A tak w ogóle to PiS też miał już swoją szanse razem z LPR i Samoobroną. I co dobre to były rządy??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO to same złodzieje. Jarosław Kaczyński najlepszym kandydatem na prezydenta. Czy Polacy są aż tak głupi, by nabierać się na kłamstwa Tuska. Komorowski i Tusk to tak obłudni ludzie, że zamiast uszanować żałobę narodową, sprzedali pokłady gazu amerykanom. LUDZIE- obudźcie się bo ani się nie obejrzycie a ci kłamcy was z całą Polską sprzedadzą. Zastanówcie się dobrze i nie wierzcie mediom bo one podlegają pod PO i wiadoma rzeczą jest że o PO nie będą mówić źle tylko o PiS, bo to ich konkurencja. Jak PiS nie wygra to ja wypieprzam z tego poje***ego kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...