Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jarosław: Kobieta oskarża policjantów, że ją rozebrali i pobili

Utworzony przez w, 17 września 2010 r. o 12:38
Policja to banda bezmózgich niewykształconych ćwoków z kompleksami. Nie ma najmniejszego powodu nie ufać tym ludziom. Składać skargę, brać adwokata i doprowadzić do dyscyplinarnego zwolnienia bandytów. Następnie wytoczyć proces cywilny. Powodzenia i nie dajcie się zbyć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
noi co wam to przypomina.niepotrzebny majdanek wystarczy jakakolwiek komenda policji.najgorsze jest to ,ze kobiety policjantki zachowuja sie jak zwierzeta wypuszczone z klatek ,czuja sie tak bezkarne ,ze az strach pomyslec.jak dlugo bedzie dochodzilo do przekroczenia prawa przez policje .czy dalej nawzajem beda sobie fundowali bezkarnosc ,bo koledzy beda ich bronili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no właśnie taka jest nasza Policja jak i całe Państwo na wzorcach radzieckich obecnie w Policji zatrudnini są znajomi którzy byli zawsze zakompleksieni w młodości i dają teraz upust swoim flustracjom na zasadze teraz k.. my
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo taka jest właśnie policja. Ja tam wierzę tym ludziom, przynajmniej w części. Sam miałem do czynienia z taką małą szmatą w mundurze, która bluzgała jak najgorsza patologia i groziła mi. Kiedy chciałem ją nagrać na telefon został mi on siłą odebrany. Oczywiście menda później się wszystkiego wyparła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem oburzony "działaniami" Policji! Czy jest monitoring w komisariacie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komisariat powinien być monitorowany. Jeśli się okaże, że policja jest winna to powinno się brutalnie skopać i pobić całą najbliższą rodzinę tych funkcjonariuszy w odwecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
faszyści, kapo !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczerze mowiac dziwne to wszystko. Jak z jakiegoś filmu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To trzeba było łazić po chodniku a nie po ulicy. Najpierw prowokowali a teraz płaczę, że dostali po mordzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać z gęby że pieniaczka i szuka winnych wszędzie a nie u siebie. A może oddział nr 4 na Abramowickiej dla pani i obserwacja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzysiek napisał:
Komisariat powinien być monitorowany. Jeśli się okaże, że policja jest winna to powinno się brutalnie skopać i pobić całą najbliższą rodzinę tych funkcjonariuszy w odwecie.
CZytaj artykuł do końca. "(...) analizowany jest monitoring kamer miejskich i to klatka po klatce. Badany jest materiał filmowy z kamer w komendzie, a komenda kamerami jest usiana." Co do drugiego zdania to mam nadzieję, że nie myślisz tak naprawdę bo powinno się ich ukarać a nie zemścić się na nich. Zemsta czy Odwet nie powinny mieć miejsca, choć oczywiście zdarza się, że ktoś utożsamia karę z zemstą. a tak od siebie: "- Mąż zauważył, że cały czas policjanci jadą powolutku za nami. Zeszliśmy na bok, siedliśmy na ławeczce, żeby poczekać, aż pojadą." Wiecie jak ja widzę w nocy patrol policji to po prostu ignoruję go i idę dalej. Trochę dziwne, że ktoś co nie ma nic na sumieniu unika patrolu i czeka aż przejedzie. "Z jej relacji wynika, że policjanci odjechali, ale wrócili. Do jednego radiowozu dołączył drugi. Z obu wyszło trzech policjantów i jedna policjantka. " Nie wiedziałem, że do zwykłego zatrzymania wzywają posiłki. Dziwi mnie też, że policja zdążyła odjechać radiowozem, wezwać drugi radiowóz i nim dojechać, a oni się z tego miejsca nie ruszyli. Bo w to, że policja aktywnie przeszukiwała ulice w ich poszukiwaniu, gdy jedynie co zrobili to źle szli po jezdni to nie wierzę. Więc zanim zaczniecie krzyczeć na Policję to lepiej upewnijcie się, że to co ona mówi to prawda, tym bardziej, że wersja Policji nie jest przedstawiona, a bez wersji obu stron ciężko dość prawdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tą sprawą powinna zająć się prokuratura. Przynajmniej w części tych zeznać jestem przekonany, że są one prawdą ! Sam nie raz widziałem zachowanie policji i mogę potwierdzić, że nie raz to zachowanie świadczy o tym że władza po prostu niektórym nie służy i co najmniej uderza do głowy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No piękny scenariusz pani napisała!!! Tylko proszę nie zdradzać zakończenia. Jak wyreżyserują to do kina na bank sie wybiore!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CYC napisał:
To trzeba było łazić po chodniku a nie po ulicy. Najpierw prowokowali a teraz płaczę, że dostali po mordzie.
Nawet jeśli by biegali nago i byli agresywni to policja nie ma prawa bić ćwoku,a użyć jedynie siły w momencie zatrzymania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zagazować te ścierwa Szacunek dla małżeństwa za wytrwałość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policjant na służbie to twój wróg najgorszy. Unikaj go jak tylko możesz. A miało być, po 1998r., państwo prawa. Pozostał z tego pusty śmiech. Wierzę w 100% w wersje poszkodowanych. Czemu mieliby kłamać. Miałem podobne zdarzenie. Zamiast pomocy, zostałem oskarżony o pobicie policjanta. Z tym, że ja miałem ślady pobicia a policjant żadnych. Zostałem oskarżony i skazany przez polski sąd. Wstyd jakich czasów doczekaliśmy się. Żeby bać się policji, to nie do uwierzenia i nie pomyślenia. A jednak, to prawda. Takie coś to tylko w Polsce!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Milicja nie ma prawa bić ludzi na przesłuchaniu, prokurator powinien szybko im postawić zarzuty i wyjebać z roboty. Tak się działo też pod Biłgorajem w jednym z komisariatów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeżeli to prawda to funkcjonariusze na pewno dyscyplinarnie wylecą z roboty. Wydaj mi się jednak że owa para miała co nieco na sumieniu a historyjka tej pani jest jak z kiepskiego filmu klasy B. Wiele razy miałem doczynienia z policjantami ale takich jazd dla widzimisie policjantów nigdy nie widziałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już w TVN24 o tym mówili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilka lat temu , padłam również ofiarą oprawców w mundurach.... wierzę i współczuję tej parze....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...