Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jechał pod prąd na obwodnicy. Zabił siebie i żonę (wideo)

Utworzony przez gustaw, 21 września 2010 r. o 09:09
Ten idiota co to nagrywał powinien zadzwonić na policję, może udałoby się zapobiec wypadkowi. Ale wolał nagrywać filmik...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierowcy po ukończeniu 70 lat powinni miec co roku badania lub koniec z prawkiem !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś musiało pomieszać się w głowie dziadkowi... :-( Faktycznie zamiast nagrywać powinni zadzwonić na policje albo nie wiem... jakoś może klaksonem i sygnałami dzwiękowymi spróbować zwrócić uwagę dziadka i pokazać żeby się zatrzymał? Bo chyba dziadki samobójcami nie byli? Dobrze, że z Mondeo nikt nie zginął.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie,że powinien trąbić. Może staruszek by usłyszał i się zorientował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może wreszcie któryś z naszych posłów pomyśli i zaproponuje wprowadzenie przymusowych badań dla kierowców powyżej 60-65 roku życia i kontrolne co rok!!! Niedowidzi, niedosłyszy,opóźniona percepcja?! - ZABIERAĆ PRAWO JAZDY!!! Najbardziej niebezpieczni, oczywiście moim zdaniem, są młodzi stażem kierowcy oraz ci nazwijmy - "wiekowi".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po dwóch stronach jechali idioci. Jeden bo nie pomyślał z jakiego powodu może istnieć pas drogi za barierką i drugi, który w normalny dla kierowcy sposób (klakson) nie potrafił zareagować - czekając na wypadek. Taki bezmuzgi kierowca ze słownikiem podstawowych wulgaryzmów. Myślę, że po badaniach także i jemu odebrano by prawo jazdy. Chyba, że kierowca już ostrzegał dziadka, a ten ignoorował świadomie niebezpieczeństwo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moze wystarczy co jakis czas mamalowac strzalki na jezdni lub jakies oznaczenia? jesli jest wjazd na expresowke prostopadly to taki dziadzio z rana mogl sie nie zorientowac widzi dwa pasy to skreca w ten po prawej bo u nas dwa pasy w jedna strone to rzadkosc...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja myślę, że to też wina ciągłych remontów. Pewnie starszy pan nie raz był zmuszony przez organizację ruchu zjechać na sąsiednią jezdnię...przecież te partuły ciągle coś dłubią na świeżo oddanych do użytku odcinkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przypomina mi to pewną sytuację, której byłem świadkiem jakiś czas temu. Stałem na pasie do skrętu w lewo w Łęczyńską, jadąc od strony gali. Na pasie obok prowadzącym w stronę Męczenników Majdanka stał równolegle do mnie jakiś dziadek. W pewnym momencie słyszę nerwowe trąbienie, spoglądam w prawo, a dziadek się toczy do tyłu prosto na inny samochód i nie reaguje na sygnały dźwiękowe. Dopiero gdy otworzyłem szybę i wychyliłem się żeby jakoś zwrócić uwagę dziadkowi, ten zareagował (z wieeeeelkim opóźnieniem). Gdyby nie to, to dziadek pieprzną by kolesia stojącego za nim. Wniosek - tacy kierowcy powinni przechodzić obowiązkowe badania okresowe na wzrok, słuch, refleks itp. Mam 24 lata i o kierowcach z mojego przedziału wiekowego mówi się, że to drogowi mordercy, jednak uważam, że są niebezpieczni nie bardziej od takiego dziadka na drodze. A dodam, że w mojej bądź co bądź niedługiej karierze kierowcy nie miałem jeszcze nigdy stłuczki, wypadku ani żadnych problemów na drodze. Ba, nawet mandatu nigdy nie dostałem A do jeżdżących pomału nie należę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten dziadek powienien odrazu sie zorientowac sie jedzie pod prad wymijajac auta jadace prawidlowo .fakt ze mogl zadzwonic na policje ale zanim policja by przyjechala to troche czasu by minelo....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gustaw napisał:
Ten idiota co to nagrywał powinien zadzwonić na policję, może udałoby się zapobiec wypadkowi. Ale wolał nagrywać filmik...
ty k..wa głąbie !!! myslisz ze w 20 sek by sie zjawili ???? jebnij sie w glowe baranie dobrze ze na radu dał znac co sie dzieje .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam sie z kolega powyzej ale jeszcze ten dziadek nie jechal 50-60 tylko napewno gnal ze 100 jak nie lepiej.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piwex007 napisał:
ty k..wa głąbie !!! myslisz ze w 20 sek by sie zjawili ???? jebnij sie w glowe baranie dobrze ze na radu dał znac co sie dzieje .
Dokładnie - teraz mam pytanie do tych wszystkich przeciwników posiadania CB. Co by było, gdyby każdy kierowca był wyposażony w CB? Odpowiedź jest prosta - być może do tego wypadku by nie doszło. CB to nie tylko narzędzie do informowania się o misiakach na trasie, ale również narzędzie do ostrzegania o niebezpieczeństwach. W tym roku kilka razy byłem informowany lub informowałem o wałęsającym się psie środkiem drogi, o pijanym rowerzyście, o niewidocznych pieszych na poboczu w nocy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chlopakZsasiedztwa napisał:
Dokładnie - teraz mam pytanie do tych wszystkich przeciwników posiadania CB. Co by było, gdyby każdy kierowca był wyposażony w CB? Odpowiedź jest prosta - być może do tego wypadku by nie doszło. CB to nie tylko narzędzie do informowania się o misiakach na trasie, ale również narzędzie do ostrzegania o niebezpieczeństwach. W tym roku kilka razy byłem informowany lub informowałem o wałęsającym się psie środkiem drogi, o pijanym rowerzyście, o niewidocznych pieszych na poboczu w nocy...
Ależ oczywiście masz rację kolego też mam CB i ...twierdzę że powinno być zakazane.Dorabiacie ideologię a prawda jest taka że radio to 99 % antyradar i zachęta do łamania przepisów.Być może by nie doszło do wypadku...no tak gdyby babka wąsy miała to by...dziadkiem była.Wszystkich nie zmusisz do posiadania CB i zawsze znajdzie się taki co nie usłyszy ku... dziadek ku... jedzie ku... pod ku... prąd.Powtarzam mam CB i wiem,jakie w eterze jest chamstwo,prostactwo i fałszywa niby solidarnosc kierowców.Wystarczy korek i po solidarności.Jeden drugiego jakby mógł to by zjadł żywcem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kalina napisał:
Może wreszcie któryś z naszych posłów pomyśli i zaproponuje wprowadzenie przymusowych badań dla kierowców powyżej 60-65 roku życia i kontrolne co rok!!! Niedowidzi, niedosłyszy,opóźniona percepcja?! - ZABIERAĆ PRAWO JAZDY!!! Najbardziej niebezpieczni, oczywiście moim zdaniem, są młodzi stażem kierowcy oraz ci nazwijmy - "wiekowi".
A ja proponuję obowiązkowe badania psychiatryczne każdemu kierowcy do 25 roku życia. Chociaż nie którzy powinni je przechodzić co roku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Starym dziadkom po 60 powinno się z urzędu zabierac prawko. Ledwo widzą nie mówiąc już o zdolnościach manualnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Don napisał:
Przypomina mi to pewną sytuację, której byłem świadkiem jakiś czas temu. Stałem na pasie do skrętu w lewo w Łęczyńską, jadąc od strony gali. Na pasie obok prowadzącym w stronę Męczenników Majdanka stał równolegle do mnie jakiś dziadek. W pewnym momencie słyszę nerwowe trąbienie, spoglądam w prawo, a dziadek się toczy do tyłu prosto na inny samochód i nie reaguje na sygnały dźwiękowe. Dopiero gdy otworzyłem szybę i wychyliłem się żeby jakoś zwrócić uwagę dziadkowi, ten zareagował (z wieeeeelkim opóźnieniem). Gdyby nie to, to dziadek pieprzną by kolesia stojącego za nim. Wniosek - tacy kierowcy powinni przechodzić obowiązkowe badania okresowe na wzrok, słuch, refleks itp. Mam 24 lata i o kierowcach z mojego przedziału wiekowego mówi się, że to drogowi mordercy, jednak uważam, że są niebezpieczni nie bardziej od takiego dziadka na drodze. A dodam, że w mojej bądź co bądź niedługiej karierze kierowcy nie miałem jeszcze nigdy stłuczki, wypadku ani żadnych problemów na drodze. Ba, nawet mandatu nigdy nie dostałem A do jeżdżących pomału nie należę.
Jeszcze dostaniesz i myślę , że nie będzie to tylko jeden raz . Pozdrawiam i życzę , aby dalej nie omijało Cię szczęście na drodze. Kierowca od 1963 r.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po prostu starsi ludzie nie są gotowi, na tak szybko nowo powstające polskie drogi, przecież to rewolucja na euro 2012 !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ni ludżie,masakra! Sama jeżdżę z mężem i z dżiećimi fordem mondeo,i pomyślałam sobie a gdybyśmy to byli my,i nasze dziecko! Starcom zabierać prawka! Przecież umysł już tak nie funkcjonuje.Jeżdżić powinni do 65lat MAX!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gustaw napisał:
Ten idiota co to nagrywał powinien zadzwonić na policję, może udałoby się zapobiec wypadkowi. Ale wolał nagrywać filmik...
Idiota? Nie sądzę,gdyby był idiotą to nawet by na sb nie dał znać.Też był facet w szoku,a co ty myślisz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...