Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jechali na zapiekanki, wszyscy w BMW zginęli

Utworzony przez sołtys, 6 marca 2010 r. o 09:22
Ali Baba napisał:
To nie marka BMW czy jakakolwiek powoduje wypadki i zabija ! to ludzie słabo przeszkoleni naprędce kurs ,egzamin i oto skutki a jak dodamy do tego chęć szpanu co szczególnie na wsiach i w małych miasteczkach jest na topie to skutki są jak na załączonym obrazku powiem wam jeżdżę samochodem z 91 roku nie miałem z nim żadnych problemów więc w/g mnie to nie wina samochodu a konkretnie kierowców szczególnie tych młodych bez doświadczenia i zbyt tolerancyjnych egzaminów o reszcie jak alkohol ,używki nie wspomnę więc obwinianie tej czy inne marki czy wieku auta to czysta głupota !.A rodzice są w takich wypadkach bez winy ? Więc nie trujmy że marka taka czy inna to wieś bo jest to bzdura to ludzie o takiej mentalności zamieszkali w takim czy innym środowisku chcąc się dowartościować czy wyrwać laskę z zabawy w remizie robią głupoty bo nie mają innych alternatyw nie mają żadnego celu więc dostają małpiego rozumu a że siadają za kierownicę tej czy innej marki no cóż to już przypadek.
Masz rację w 100% . Tylko wybór marki nie jest przypadkiem . Zapytaj młodego co woli bmw czy skodę lub innego citroena . Jak myślisz co wybierze ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to smacznego deb***e !!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MAG_DA napisał:
Szkoda Chłopaków :' ( Dla tych co piszą o Nich źle UWAŻAJCIE TAKIE SŁOWA MOGĄ DO WAS WRÓCIĆ.Odnośnie wypadku to tej samej nocy miałem identyczny wypadek tylko przy 40 km/h lód na drodze dziura i bokiem wbiłem się w inny pojazd policja wezwana na miejsce powtórzyła moją akrobację i wylądowała w tym samym miejscu;) dostałem 8 punktów karnych i 500 zloty za nie ostrożną jazdę.Policjant powiedział ,że w tym miejscu bez opon z kolcami nie da się przejechać, potwierdził to także kierowca solarki
też po pijaku zap...po zapiekanki ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mireczek napisał:
do wszystkich ktorzy pisza ze dobrze im tak itd.... baranie jeden z drugim jakby nie bylo zgineli mlodzi ludzie pomysl sobie co ich rodziny czuja ja bym nie mogl najgorszemu wrogowi zyczyc czegos takiego a ty pało je***a piszesz ze dobrze im tak ......pies cie jebał śmieciu
Gdzie deb***u była ta ich rodzina gdy ci deb***e jak ty sieli śmierć???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
pozdro rychu ....e ludzie a ja to tak jak rycho nawciagam sie nawciągam i jezdze gdzie mnie poniesie czasem nie wiem gdzie jestem a ostatnio zbieglem z miejsca wypadku hehe
...potem sie obudziłeś a tu mokro i mama krzyczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chcę sie POstwić nad POdłą jakością materiałów i wykonania POjazdów z POhitlerowskiego kraju, ale niezaprzeczalnym faktem jest, że e30, e36 i e46 miały najgorsze wyniki NCAP w historii i jeśli do tego dodamy pękające płyty POdłogowe ( POszukaj w google BMW subframe crack) to mamy POtworny obraz nędzy i rozPOczy. Szkoda tylko, że tak mało POlaków POtrafi POgłębić swoją wiedzę na temat POhitlerowskich POjazdów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ali Baba napisał:
To nie marka BMW czy jakakolwiek powoduje wypadki i zabija ! to ludzie słabo przeszkoleni naprędce kurs ,egzamin i oto skutki a jak dodamy do tego chęć szpanu co szczególnie na wsiach i w małych miasteczkach jest na topie to skutki są jak na załączonym obrazku powiem wam jeżdżę samochodem z 91 roku nie miałem z nim żadnych problemów więc w/g mnie to nie wina samochodu a konkretnie kierowców szczególnie tych młodych bez doświadczenia i zbyt tolerancyjnych egzaminów o reszcie jak alkohol ,używki nie wspomnę więc obwinianie tej czy inne marki czy wieku auta to czysta głupota !.A rodzice są w takich wypadkach bez winy ? Więc nie trujmy że marka taka czy inna to wieś bo jest to bzdura to ludzie o takiej mentalności zamieszkali w takim czy innym środowisku chcąc się dowartościować czy wyrwać laskę z zabawy w remizie robią głupoty bo nie mają innych alternatyw nie mają żadnego celu więc dostają małpiego rozumu a że siadają za kierownicę tej czy innej marki no cóż to już przypadek.
Najłatwiej zrzucić winę na markę a nie na człowieka. Ludzie tutaj nie mają pojęcia o czym piszą, co zresztą widać, co raz jakiś pożal się boże ekspert odzywa się bez pojęcia ale z przeświadczeniem o swojej racji. Oczywiscie, ze zabić można się i w matizie jak się za dużo wypije i to jest głowny problem. Brawura i alkohol. Pijani kierowcy niosą śmierć na drogach obojętnie czym jeżdżą, stanowią zagrozenie dla siebie i dla innych użytkowników dróg. Odnośnie marek aut to stare auta są tanie, czy to szmelcwageny czy audi czy bmw, starocie każdy kupi, bo jest jeszcze czym poszaleć a i wyglada nie najgorzej. Tacy ludzie psują opinię uzytkownikom drogich, nowych aut jak widać nawet na forum, nie jest wazne czy beemka jest stara czy nowa bo wg większosci i tak buractwo nim jeździ, nawet jeżeli właścicielem jest przykładowo jakiś prezes firmy to i tak nie ma znaczenia. Burak i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Najłatwiej zrzucić winę na markę a nie na człowieka. Ludzie tutaj nie mają pojęcia o czym piszą, co zresztą widać, co raz jakiś pożal się boże ekspert odzywa się bez pojęcia ale z przeświadczeniem o swojej racji. Oczywiscie, ze zabić można się i w matizie jak się za dużo wypije i to jest głowny problem. Brawura i alkohol. Pijani kierowcy niosą śmierć na drogach obojętnie czym jeżdżą, stanowią zagrozenie dla siebie i dla innych użytkowników dróg. Odnośnie marek aut to stare auta są tanie, czy to szmelcwageny czy audi czy bmw, starocie każdy kupi, bo jest jeszcze czym poszaleć a i wyglada nie najgorzej. Tacy ludzie psują opinię uzytkownikom drogich, nowych aut jak widać nawet na forum, nie jest wazne czy beemka jest stara czy nowa bo wg większosci i tak buractwo nim jeździ, nawet jeżeli właścicielem jest przykładowo jakiś prezes firmy to i tak nie ma znaczenia. Burak i tyle.
A prezes nie może być burakiem ? Zdarza się ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
burak napisał:
A prezes nie może być burakiem ? Zdarza się ...
Czytaj uwaznie! Przykładowo ktoś kto ma kasę i stać go na drogie auto, człowiek na poziomie a nie wiejskie cwaniactwo w e36. Smieszni jesteście bo nie macie pojęcia o tych samochodach i jedynie kojarza się wam z młodzieżą wiejską lub karkami z mafii a ilu z was jeździło nowym bmw? Nikt. Ale wiecie najlepiej kto jest kim i dlaczego. I tak większości z was nie będzie nigdy stać na taki samochód więc rekompensujecie to sobie wypisując bzdury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile jeszcze beemek zostało w Polsce? Policzyć,pomnożyć przez 4 i wyjdzie nam z ilu jeszcze B ezmózgich M łodych W ieśniaków oczyszczony zostanie ten kraj. P.S.A czy przynajmniej pobrano od nich organy do przeszczepu (oprócz mózgów,bo te tylko nadają się na nawóz czyli gnój)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trabanciarz napisał:
Ile jeszcze beemek zostało w Polsce? Policzyć,pomnożyć przez 4 i wyjdzie nam z ilu jeszcze B ezmózgich M łodych W ieśniaków oczyszczony zostanie ten kraj. P.S.A czy przynajmniej pobrano od nich organy do przeszczepu (oprócz mózgów,bo te tylko nadają się na nawóz czyli gnój)
He he he...dobre, mózgi na gnój ale pamiętaj,że gnój jest potrzebny do użyźniania gleby a mózgi tych pojebów raczej by glebie zaszkodziły !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trabanciarz napisał:
Ile jeszcze beemek zostało w Polsce? Policzyć,pomnożyć przez 4 i wyjdzie nam z ilu jeszcze B ezmózgich M łodych W ieśniaków oczyszczony zostanie ten kraj. P.S.A czy przynajmniej pobrano od nich organy do przeszczepu (oprócz mózgów,bo te tylko nadają się na nawóz czyli gnój)
Mieszkam w mieście, jestem kobietą i jeżdżę bmw z 2004 r. Jestem zadowolona z komfortu jazdy i samochodu który jeździ bezawaryjnie, mało pali chociaż ma duzy silnik i mogę powiedzieć, ze krytykują najbardziej ci co nigdy takim autem nie jeździli, jak już ktoś tu napisał, mają najwiecej do powiedzenia a nie wiedzą o czym piszą. Młodzi ludzie kupują sobie auta stare, bez tych wszystkich kontroli trakcji, słabo wyposażone a to jednak są auta szybkie i mocne a wiadomo co się może stać kiedy jakiś niedoświadczony albo nie daj boże pijany kierowca prowadzi taki samochód. Przecież to od razu tragedia gotowa. Lubię te auta ale też starego bym sobie nie kupiła bo wiem jak się nimi jeździ, zwłaszcza w zimie. Przykro mi jedynie, ze tacy własnie szpanerzy psują opinię innym, normalnym posiadaczom bmw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Mieszkam w mieście, jestem kobietą i jeżdżę bmw z 2004 r. Jestem zadowolona z komfortu jazdy i samochodu który jeździ bezawaryjnie, mało pali chociaż ma duzy silnik i mogę powiedzieć, ze krytykują najbardziej ci co nigdy takim autem nie jeździli, jak już ktoś tu napisał, mają najwiecej do powiedzenia a nie wiedzą o czym piszą. Młodzi ludzie kupują sobie auta stare, bez tych wszystkich kontroli trakcji, słabo wyposażone a to jednak są auta szybkie i mocne a wiadomo co się może stać kiedy jakiś niedoświadczony albo nie daj boże pijany kierowca prowadzi taki samochód. Przecież to od razu tragedia gotowa. Lubię te auta ale też starego bym sobie nie kupiła bo wiem jak się nimi jeździ, zwłaszcza w zimie. Przykro mi jedynie, ze tacy własnie szpanerzy psują opinię innym, normalnym posiadaczom bmw.
A wcześniej jeździłaś seicento ? To wszystko tłumaczy !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
suka napisał:
A wcześniej jeździłaś seicento ? To wszystko tłumaczy !!!
I kto tu ma kompleksy, prawda suczko? Zal ci że nigdy nie będzie cię stać na takie auto to sobie przynajmniej rozładujesz frustrację na forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
beemkami to jezdza sami popaprancy i cwaniaczki . kupi stare bmw i szpanuje . wydaje mu sie ze jest w czyms lepszy od tego w innym starym aucie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Mieszkam w mieście, jestem kobietą i jeżdżę bmw z 2004 r. Jestem zadowolona z komfortu jazdy i samochodu który jeździ bezawaryjnie, mało pali chociaż ma duzy silnik i mogę powiedzieć, ze krytykują najbardziej ci co nigdy takim autem nie jeździli, jak już ktoś tu napisał, mają najwiecej do powiedzenia a nie wiedzą o czym piszą. Młodzi ludzie kupują sobie auta stare, bez tych wszystkich kontroli trakcji, słabo wyposażone a to jednak są auta szybkie i mocne a wiadomo co się może stać kiedy jakiś niedoświadczony albo nie daj boże pijany kierowca prowadzi taki samochód. Przecież to od razu tragedia gotowa. Lubię te auta ale też starego bym sobie nie kupiła bo wiem jak się nimi jeździ, zwłaszcza w zimie. Przykro mi jedynie, ze tacy własnie szpanerzy psują opinię innym, normalnym posiadaczom bmw.
Chyba nie masz pojęcia o motoryzacji,albo kłamiesz, żeby wyleczyć własne kompleksy . 6 letnie auto nie nazwałbym nowym ,BMW to awaryjne auta a dosadnie pokazują to niemieckie testy, o spalaniu nie wspomnę . Wszystkie dane dostępne w internecie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam w mieście, jestem kobietą i jeżdżę skodą z 2004 r. Jestem zadowolona z komfortu jazdy i samochodu który jeździ bezawaryjnie, mało pali chociaż ma duzy silnik i mogę powiedzieć, ze krytykują najbardziej ci co nigdy takim autem nie jeździli, jak już ktoś tu napisał, mają najwiecej do powiedzenia a nie wiedzą o czym piszą. Młodzi ludzie kupują sobie auta stare, bez tych wszystkich kontroli trakcji, słabo wyposażone a to jednak są auta szybkie i mocne a wiadomo co się może stać kiedy jakiś niedoświadczony albo nie daj boże pijany kierowca prowadzi taki samochód. Przecież to od razu tragedia gotowa. Lubię te auta ale też starego bym sobie nie kupiła bo wiem jak się nimi jeździ, zwłaszcza w zimie. Przykro mi jedynie, ze tacy własnie szpanerzy psują opinię innym, normalnym posiadaczom skody .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gigi napisał:
Chyba nie masz pojęcia o motoryzacji,albo kłamiesz, żeby wyleczyć własne kompleksy . 6 letnie auto nie nazwałbym nowym ,BMW to awaryjne auta a dosadnie pokazują to niemieckie testy, o spalaniu nie wspomnę . Wszystkie dane dostępne w internecie .
A gdzie ja napisałam, ze jest to auto nowe? Czytaj uważnie i ze zrozumieniem. Na pewno jest nowsze niż taka 20 lenia beemka. Buehehe, to raczej ty nie masz pojęcia. Srednie spalanie mam na poziomie 6,5 l / 100km przy czterolitrowym dieslu. Takie wszyscy macie pojęcie, "fachowcy" a żaden z was nawet w takim aucie nie siedział o jeździe nie wspomnę ale zazdrościć to zazdrości. Moze mi pokażesz te testy, znawco? Do suczki, wczesniej jeździłam mercedesem sl z 2000r.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to jest ,ze tak buraki kupują te bmw ? Przecież to badziewie ! ! !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekamy na następne doniesienia prasowe z udziałem BMW ... To obciach jeździć wiejskim autem .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...