Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Za dużo przed kompem siedzicie...kiedyś nie było komputerów i chłopaki grali w piłkę...tworzyli paki...były grupy które między sobą się lały jak były konflikty....teraz kilka takich grup by się skrzyknęło i zrobiło by przemarsz obok sqrwiałego meczetu albo kebabików...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co policji nie ma w tym mieście żeby mieszkańcy musieli patrolować ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapomnieli dodać jakiego pochodzenia byli napastnicy...ciekawe dlaczego??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łajzy zmanipulowane dlaczego nie piszecie, że to jakies nrudasy byly? Pseudo dziennikarze smieszni. Aparatczyki systemu jebani.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To przestańcie łazić na kebaby do arabusów !!! Przestana zarabiać to się stad wyniosą. Każdy student kolorowy czy ukraiński powinien zostać dokładnie wcześniej prześwietlony i chodzić z bransoletką niczym skazany, w razie napadu czy innego złodziejstwa szybko można by takiego namierzyć , a teraz to wiadomo , nikogo nie znajda i tyle będzie , dobrze tylko że jest odzew mieszkańców to i porządek się zacznie bo na policje w tym kraju liczyć nikt uczciwy nie może.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już się ociera o szerzenie nienawiści na tle rasowym. Tylko w Polsce możliwy jest lincz w oparciu o niesprawdzony wpis na facebooku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie, dlaczego "drodzy redaktorzy" DW nie piszecie, że w napaści również uczestniczyli właśnie przyjezdni Bliskiego Wschodu? co to ma być zmanipulowane łajzy? szukacie sensacji, a boicie się tych z góry, którzy narzucają wam poprawność marksistowską, żeby czasem nie okazało się, że to osoba innej rasy i wyznania była jednym ze sprawców napaści... wstydźcie się!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja już od kilku lat nie mieszkam w Lublinie, ale od dziecka słyszałam że to zawsze była niebezpieczna okolica, podobno jeszcze przed wojną tak mi opowiadali najstarsi krewni z rodziny. Mieszkałam niedaleko popiełuszki przez ok. lata i rzeczywiście, nie jest to najprzyjemniejsza okolica, dużo tam zakamarków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pokazcie mi chociaz jednego Polaka, ktory sie wafluje z imigrantami, jestem niemalze pewny ze to byli jacys egzotyczni erazmusi z polskim kolega z roku albo wspollokatorem z akademika. Zwlaszcza ze sytuacja miala miejsce w okolicach miasteczka akademickiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To, że wśród nich był ktoś, kto mówił po polsku to nie znaczy, że to był Polak, mógł to być ktoś innej narodowości. Mógł być też nasz jakiś fiksant mieszkający z nimi i ich kolega. Poza tym, nie każdy kolorowy to bandyta i nie znaczy, że muzułmanin od razu łapiący za nóż i gotowy do zabijania. Laska mogła im spokojnie odpowiedzieć, że nic nie wie i nie słyszała, a nie rzucać brzydkimi słowami. Może by nie doszło do tego do czego doszło. Uspokójcie się z sianiem nienawiści, bo to nic dobrego nie przyniesie. Wet za wet, a ucierpią niewinni też. Trzeba dokładnie ustalić sprawców i niech trafią za kratki i odsiedzą. Żeby nie było to tamto, to nie jestem za multi kulti, ale nie trzeba być ludożercą. Jestem przeciwko wbudowywaniu w nasze społeczeństwo innych kultur, bo to wcale nie ma asymilacji, tylko jest odgradzanie się i walka. To co ostatnio się wyprawia to jest najazd, a nie emigracja. Stany nawet Polaków nie chcą, chociaż mają tanie sprzątaczki i tanich roboli, oraz inżynierów i lekarzy na których wykształcenie nie dali centa. A ci pracować nie mają zamiaru ani się do nas dostosować, więc deport i tyle w sprawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patologia nie zna granic koloru skory wyznania czy upodobań. Jest niestety wszędzie i trzeba z nia walczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę o publikację nagrań z monitoringu. Policja nie daje rady to obywatele pomogą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To, że wśród nich był ktoś, kto mówił po polsku to nie znaczy, że to był Polak, mógł to być ktoś innej narodowości. Mógł być też nasz jakiś fiksant mieszkający z nimi i ich kolega. Poza tym, nie każdy kolorowy to bandyta i nie znaczy, że muzułmanin od razu łapiący za nóż i gotowy do zabijania. Laska mogła im spokojnie odpowiedzieć, że nic nie wie i nie słyszała, a nie rzucać brzydkimi słowami. Może by nie doszło do tego do czego doszło. Uspokójcie się z sianiem nienawiści, bo to nic dobrego nie przyniesie. Wet za wet, a ucierpią niewinni też. Trzeba dokładnie ustalić sprawców i niech trafią za kratki i odsiedzą. Żeby nie było to tamto, to nie jestem za multi kulti, ale nie trzeba być ludożercą. Jestem przeciwko wbudowywaniu w nasze społeczeństwo innych kultur, bo to wcale nie ma asymilacji, tylko jest odgradzanie się i walka. To co ostatnio się wyprawia to jest najazd, a nie emigracja. Stany nawet Polaków nie chcą, chociaż mają tanie sprzątaczki i tanich roboli, oraz inżynierów i lekarzy na których wykształcenie nie dali centa. A ci pracować nie mają zamiaru ani się do nas dostosować, więc deport i tyle w sprawie.
Jak byś pomieszkał na zachodzie przez kilka lat i widział co potrafią muzułmanie to takich wypocin  byś nie napisał !!! Oni nie są przystosowani do życia w europie , sami tworzą zamknięte dzielnice i mimo że przyjechali do innego kraju to nie tylko nie próbują się zmieniać ale narzucają własna religie i obyczaje ,mówienie o tym teraz w Polsce jest bardzo niewygodne i media nie chcą o tym wspominać na polecenia odgórne wiadomo od kogo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widziałem o tym na spotted lbn i było jasno opisane ze to brudasybyły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powiem wam że społeczność "kibolsko-dresiarska" może rozwiązać takie problemy poprzez "zorganizowane patrole straży sąsiedzkiej"co o tym sądzicie?
nie da rady bo u was w lublinie to same pizdy i chlejusy zaszczane mocne w gębie.tak sądze pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i proszę żadnej napaści nawet nie bylo tylko same głupie baby zmyśliły historie i teraz dwóch kolegów ma kartotekę hahaha jeszcze troche i sami sie będziemy wykańczać bez pomocy obcokrajowców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...