Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Lech Kaczyński...? Zaraz, zaraz, a już kojarzę, to ten co zginął w katastrofie lotniczej...? Czy coś jeszcze zrobił słynnego... bo nie kojarzę...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... Płażyński...? to w ogóle nie wiem kim był i czym się zasłużył...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
współczuje bielszczanom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
małpki kaczora - ale cyrk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kot,gdzie jest kot . Kaczyński bez kota ? Chyba że kot jest zbyt zajęty podejmowaniem ważnych decyzji lub podpisywaniem dokumentów w siedzibie PIS w stolicy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A przejście przy rondzie ma być podobno po wyborach nazwane imieniem Posłanki Elżbiety "Coś tak, coś tam" Kruk!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lech Kaczyński...? Zaraz, zaraz, a już kojarzę, to ten co zginął w katastrofie lotniczej...? Czy coś jeszcze zrobił słynnego... bo nie kojarzę...?
Nie jestem pewien ale chyba tak. To jakiś zły człowiek był. Chciał żeby Rosja zaatakowała Polskę. To nic nie warty chłop był
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem pewien, czy obiekty drogowe powinny nosić nazwy ofiar wypadku. Z drugiej strony to lepiej niż tak nazywać porty lotnicze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"cośtamcośtam" trzyma pion jak nigdy . Musiała duzo trenować .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... Płażyński...? to w ogóle nie wiem kim był i czym się zasłużył...?
Płażyński nawet nie wiedział gdzie leży Biała Podlaska więc jak miał się zasłużyć ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lech Kaczyński...? Zaraz, zaraz, a już kojarzę, to ten co zginął w katastrofie lotniczej...? Czy coś jeszcze zrobił słynnego... bo nie kojarzę...?
 
Lech Kaczyński...? Zaraz, zaraz, a już kojarzę, to ten co zginął w katastrofie lotniczej...? Czy coś jeszcze zrobił słynnego... bo nie kojarzę...?
Kaczyński to znany aktor był....grał w jednym filmie . Chyba w "Krzyżakach" ..... nie ,nie "Gwiezdnych wojnach" ..... nie, nie już wiem w "Reksiu".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem pewien ale chyba tak. To jakiś zły człowiek był. Chciał żeby Rosja zaatakowała Polskę. To nic nie warty chłop był
A faktycznie... nawet poleciał do Gruzji drażnić Rosjan ale na tym polu też nie odniósł sukcesu (czyt. został olany...) ale zemścił się sromotnie pod Smoleńskim...zniszczył im prawie cały zagajnik leśny...! Do dziś Rosjanie nie mogą się otrząsnąć po tej klęsce...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
juz sie zaczynaaa... a PKP ma w zwyczaju nazywac pociagi dalekobiezne czy pociag do Moskwy zmieni nazwe na  "Lech"? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jarosław Kaczyński dopuścił dzisiaj przed swoje oblicze mieszkańców Zamościa i to całkiem za darmo. Podobno darowe wejściówki miał załatwić Zawiślak.  
Ałudiencja odbyła się "cołaska"... a ekspoze całkiem zgrabne było...  dobra kończmy bo pozamyjkają nas za obraze uczuć religijnych... Jedno mnie zastanawia co to jest OHP (Ochotniczy Hufiec Pracy...?) nie wiem dlaczego ale to mi się z PRL kojarzy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zagłębie ziemniaka.Prasa niemiecka pisał kiedyś o Kartoflach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chroń Boże Polskę przed PIS i jej wyborcami. Czy ktoś słucha ich emocji. Co w tych głowach siedzi. Raaaaaatunku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Kaczyński to znany aktor był....grał w jednym filmie . Chyba w "Krzyżakach" ..... nie ,nie "Gwiezdnych wojnach" ..... nie, nie już wiem w "Reksiu".  
... aaaa aktor... a to "szmbo pa", człowiek wielkiego ekranu... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego tak promują tą jawnogrzesznicę, co utrzymywała pozamałżeńskie stosunki, a każde dziecko ma z innym chłopem? Niby żyjemy w katolickim kraju a tu taka obraza moralności...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś mnie tu nie pasuje, bo coś tam, coś tam męża Marty Kaczyńskiej nie widziałam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lech Kaczyński...? Zaraz, zaraz, a już kojarzę, to ten co zginął w katastrofie lotniczej...? Czy coś jeszcze zrobił słynnego... bo nie kojarzę...?
 
Lech Kaczyński...? Zaraz, zaraz, a już kojarzę, to ten co zginął w katastrofie lotniczej...? Czy coś jeszcze zrobił słynnego... bo nie kojarzę...?
Splamił Polske mlaskaniem i bełkotem, którego nikt nie rozumiał ! czaisz ja nie i za to rondo jest tym psim imieniem HAŃBA ! Bardzo lubiłem bialszczan mam tam przyjaciół ale po tym ponurym i hańbiącym dniu nie mam śmiałości ich odwiedzać ! Po prostu się ich boję ! Przecież to zagrożenie i dla mojej rodziny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...