Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Piotr Zelt - Do tańca poprowadzi Annę GŁOWSKĄ ? czy nie powinno być GŁOGOWSKĄ ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie jestem gwiazdą, ale gdyby ktos mi zaproponował udział razem z jakąś cycatą Wyrwał, to miałabym godność i bym odmówiła. Nie rozumiem co tam robią poważne osoby takie jak np. G. Wolszczak. Wstyd Pani Grażyno......wstyd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taniec z gwizdami, znowu ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto to jest ten Much bo nie kojarzę ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
vilutka napisał:
Ja nie jestem gwiazdą, ale gdyby ktos mi zaproponował udział razem z jakąś cycatą Wyrwał, to miałabym godność i bym odmówiła. Nie rozumiem co tam robią poważne osoby takie jak np. G. Wolszczak. Wstyd Pani Grażyno......wstyd
Nie rozumiem , dlaczego Pani Grażyna miałaby się wstydzić.... W końcu ,,Taniec z gwiazdami", to program rozrywkowy , więc dlaczego Pani Grażyna (skoro nadarza się okazja i czuje się na siłach ), nie ma prawa się pobawić ???. Jej koleżanki , które brały udział we wcześniejszych edycjach , znakomicie się bawiły , więc dlaczego Pani Grażyna ma sobie tej przyjemności odmówić ??? Dlaczego ktoś taki jak Ty ma o tym decydować i ją zawstydzać ? Najlepiej ,jak każdy pilnuje własnego nosa..... Czemu w Twoim komentarzu jest tyle złośliwości , cyt:,, gdyby ktoś mi zaproponował udział razem z jakąś cycatą Wyrwał, to miałabym godność i bym odmówiła."Pozostawię to bez komentarza..... Czasem warto się zastanowić , zanim się coś napisze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś na muchy był muchozol.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jedrzejczak?? to juz jest po zalobie po bracie? chyba krotko sie smucila, gdy kaska w zasiegu reki rozrywki jej w glowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
jedrzejczak?? to juz jest po zalobie po bracie? chyba krotko sie smucila, gdy kaska w zasiegu reki rozrywki jej w glowie
Ojj jesteś niesprawiedliwy. Ona to naprawdę przeżyła, daj jej spokój. Ona już dostała nauczke, teraz niech sobie zarabia tańcząc. Wolno jej, prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...