Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jeff Hanneman, gitarzysta Slayera nie żyje

Utworzony przez sparrow666, 3 maja 2013 o 01:40
R.I.P
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jeff dziekuje za wszystkie riffy. R.I.P
0
dlaczego tak szybko
0
Legenda za niespełna miesiąc miał być impact festiwal ... Slayer już nigdy nie będzie taki sam
0
Dziękujemy za wszystko Jeff. Bez ciebie takiego metalu nie byłoby. R.I.P
0
i nie mam sesu jechac na impact festiwal do wawy
0
k...a nie,az sie poryczałem
0
Zahlała sie swinia i tyle wontrubka powiedziała dosć .od pajaka dobre hehehe.kazdy metalowiec to ćpun lub pijak
0
tez mi przykro, ale blagam nie piszcie zadnego rip ani zadnej swieczki.. wszystkim nam jest teraz przykro bo slayer sie pewnie rozpadnie alee nacieszmy sie nim jeszcze.
0
tez mi przykro, ale blagam nie piszcie zadnego rip ani zadnej swieczki.. wszystkim nam jest teraz przykro bo slayer sie pewnie rozpadnie alee nacieszmy sie nim jeszcze.
0
0
:-(
0
Adamek - ćpun to cie ku*** w naćpanym widzie robił
0
trash metal???? Kur**** ależ batoniarstwo, THRASH KUR*A THRASH
0
pustaku