Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jerzy Buzek przewodniczącym Parlamentu Europejskiego

Utworzony przez zibi, 14 lipca 2009 o 13:59
Jak będzie rządził europarlamentam tak jakim był premierem co spierniczył 4 reformy, powiększył deficyt budrzetowy itp. kwiatki. To tylko współczuć takiego wyboru.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Już widzę jak odrasta mu kierownica na plecach. Ciekawe kto tym razem za nią zasiądzie?
0
BUZEK - LALECZKA BARBIE PO, w równie fasadowej funkcji nadgorliwego przytakiwacza. Czy możliwy jest prestiż w domu publicznym? Owszem, np. w ilości zaliczonych panienek. Niech się cieszą bywalcy.
0
Moje pytanie bedzie dotyczylo wypowiedzi Pani Profesor Eurodeputowanej z ramienia SLD czyli socjalistow. 1. Co wazniejsze dla naszego kraju a/ Fotel Przewodniczacego EU b/ Fotele dla kilku Sekretarzy EU - finansow - gospodarki - spraw zagranicznych teraz kto zajmowal sie bedzie sprawami polakow i polonii w Europie a jest ich tam nie malo jesli podam liczbe 8 milionow w 20 krajach europy -chyba sie nie pomyle sama Anglia i Niemcy ponad 4 mln. I jeszcze jedno mielismy w historii Polski kilku naszych wybitnych ktorzy nadstawili tylna czesc ciala do kopania za Europe i co ? -Chrobry -Sobieski -i wiele wieleinnych - my- polacy dla zagranicy potrafimy nawet im k raj sprzedalismy - wiec co pokaze dla mnie- nas nasz Buzko-bieski zobacvzymy czas pokaze gdyz jego Przezydentura Europejska zostala skrocona o 1/2 na rzecz kandydata naszych zza Odry sasiadow
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: