Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gratuluję!!! W pełni zasłużone pochwały. Podpisuję się pod nimi obiema rękami (a nawet nogami). Serdecznie pozdrawiam. Bożena Ciemińska (mama uczennicy kl. 3a).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W normalnej szkole do domu nie powinno nic się zadawać, za to powinno się zwiększyć liczbę lekcji dla tych, którzy czegoś nie zrozumieli lub chcą poszerzyć swoje horyzonty !!! Ale to dopiero wprowadzi nowe, młode i postępowe pokolenie, które pogoni w psubraty obecnych tzw. nauczycieli...;-)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsza nauczycielka na świecie! 6 lat spędzonych w szkole pod wychowawstwem pani Joli do dziś wspominam bardzo dobrze :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram !!!! Moja Kochana wychowawczyni , najlepsza jaką miałam , człowiek z sercem na dloni , pozdrawiam Ewelina :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzieci noszą za ciężkie plecaki i są zanadto obciążone zadaniami domowymi, jak chcemy naśladować zachód to do końca i tak jak tam dzieci nie powinny nosić książek do domu, a te młodsze uczyć się przez zabawę. Ta pani widać jest postępowa oby takich więcej zna potrzeby i możliwości dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cudowna nauczycielka z pasją, zaangażowaniem, poczuciem humoru, z niezwykłą otwartością w relacji uczeń -nauczyciel, nauczyciel-rodzic, wrażliwa, kochająca dzieci (wszystkie bez wyjątku: te grzeczne i mniej grzeczne, zasmarkane czyste - bez różnicy), opiekuńcza, troskliwa, taktowna, doświadczona w pracy, skrupulatna, wymagająca, pomagająca w trudnych chwilach, kochana, doceniająca, wspierająca, motywująca, wysportowana, wspaniała organizatorka, mądra i po prostu kochana - dobry człowiek.Takiej nauczycielki życzę każdemu dziecku. Moja córka miała szczęście być wychowanką p. Joli i do dziś pozytywnie wspomina chwile spędzone w klasie 1-3, tęskni choć jest już w 6 kl. Pani Jolu pozdrawiamy i gratulujemy :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsza nauczycielka pod słońcem! Bardzo miło wspominam lekcje z Panią Jola a mam już 21 lat, bardzo ciepła osoba! :) Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Serdecznie pozdrawiam panią Jolente Pawłowską.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani naszych dzieci z 3a jest cudowna, kochana, żadne słowa tego nie wyrażą !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale w dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sp23.lublin.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...