Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Jeśli Mucha jest w ciąży, niech zajmie się dzieckiem". Joński przeprasza

Utworzony przez matka, 19 października 2012 r. o 12:49
Przecież ciąża to nie choroba. Dlaczego więc poseł SLD uważa, że pani Mucha powinna zająć się ciążą i dzieciek. Na razie dzidziuś jest w brzuszku więc nic nie stoi na przeszkodzie by Pani Mucha pracowała.Czy może według SLD kobiety w ciąży nie mogą poracować??????Dobrze, że poszedł po rozum do głowy i przeprosił. A tak na uboczu ja pracowałam przez całą ciążę i nie wydaje mi się bym robiła to gorzej niż wówczas gdy jeszcze nie byłam w ciąży.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dawno w tej ciąży ??? Czy teraz podczas tej ulewy na narodowym ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ten Joński to ta wszawa gnida, która osmieszyła się brakiem znajomości PODSTAWOWYCH dat z historii Polski? To ścierwo nie widziało kiedy było Powstanie Warszawskie i kiedy wprowadzono stan wojenny, ciekawe czy potrafi zapamietać jaki guzik nacisnąć w sejmie???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam wrażenie, że zbyt często politykom ,,coś'' odbiera logiczne myślenie. Chęć władzy przysłania oczy...i rozum - po prostu brakuje mi słów. Pani Joanna Mucha to moim zdaniem - piękna i mądra kobieta. Posłowie powinni być dumni z jej obecności w sejmie. A kto jest idealny? Niech każdy popatrzy na swój wizerunek bardziej krytycznie... Być w ciąży i urodzić oraz wychować dziecko to wspaniałe uczucie, którego facet po prostu nie zrozumie i nie doświadczy... Pani Joasiu - kobiety z Lubelszczyzny są dumne z Pani. Pozdrawiam serdecznie:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
śliczna ta nasza ministra...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
śliczna ta nasza miniustra...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kobieta napisał:
Mam wrażenie, że zbyt często politykom ,,coś'' odbiera logiczne myślenie. Chęć władzy przysłania oczy...i rozum - po prostu brakuje mi słów. Pani Joanna Mucha to moim zdaniem - piękna i mądra kobieta. Posłowie powinni być dumni z jej obecności w sejmie. A kto jest idealny? Niech każdy popatrzy na swój wizerunek bardziej krytycznie... Być w ciąży i urodzić oraz wychować dziecko to wspaniałe uczucie, którego facet po prostu nie zrozumie i nie doświadczy... Pani Joasiu - kobiety z Lubelszczyzny są dumne z Pani. Pozdrawiam serdecznie:)
tak pani Joasiu kobiety są dumne, wszak nie musisz się znać na czym kolwiek byle by zajść w ciąże z odpowiednią osobą. kompromitujesz Polskę na każdym kroku a pieniądze z podatków ciężko pracujących Polaków łatwo brać za nic!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Joński dobrze powiedział i niby za co miałby przepraszać???Już powinna być zdymisjonowana,skompromitowała nasz kraj! Czyżby wszyscy zapomnieli jak wyrażała pogląd "by nie leczyć seniorów???Dymisja za brak nadzoru i zająć się wychowaniem dziecka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I w tym przypadku - jak na dłoni - widać schemat manipulacji faktami. Przeczytajcie sobie to, co jest w tytule wiadomości (i w podobnym tonie pisały wszystkie media pisemne), a potem przeczytajcie cytat z Jońskiego. I teraz zagadka, ale żeby nie było zbyt trudno, to proszę znaleźć - nie 20 - tylko JEDNĄ zasadnicza róznicę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyraźnie widać, że na naszym lubelskim podwórku nie brakuje lewizny popierajacej chamskiej wypowiedzi czerwonego rzecznika. Lubelszczyzna albo czerwona albo pisuarowa. No a teraz pisdzielce i komuszki do ataku na mnie... Przecież musicie gdzieś wylać swoją czerwono-czarną pianę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...