Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jeśli pan o tym napisze...

Utworzony przez tom, 4 grudnia 2007 o 15:51
A co tu komentować? Biurokracja rozdęta do maksimum i zero konkretów- wygląda jakby Prezydent nie wiedział co dzieje się w Lublinie i nad tym nie panował
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ludzie, nie dajcie się naciągać tym oszustom na zwykły spam! Nie polecam takich stron, ani chamskiego żerowania na innych.
0
abc napisał:
Ludzie, nie dajcie się naciągać tym oszustom na zwykły spam! Nie polecam takich stron, ani chamskiego żerowania na innych.
A CIEBIE TO JUŻ CAŁKIEM POJEBAŁO !
0
S@uber napisał:
A CIEBIE TO JUŻ CAŁKIEM POJEBAŁO !
Zapraszam do przeczytania regulaminu forum: Cytat 4. Niedopuszczalne jest umieszczanie przez Użytkownika na Forum treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, wulgarnych i naruszających powszechnie obowiązujące zasady moralne. http://forum.dziennikwschodni.pl/index.php?app=forums&module=extras§ion=boardrules
0
@ S@uber urażona i chora kobieta też próbowała coś tu reklamować i się przejechała. Teraz udaje mnie, wyładowując tu swoje emocje, cóż widać się jej nudzi, a rozumie tyle co nic. Kolejny chory człowiek, spam i tyle. Ignorować. :/
Ostatnio edytowany 25 sierpnia 2011 o 19:55
0
abc napisał:
@ S@uber urażona i chora kobieta też próbowała coś tu reklamować i się przejechała. Teraz udaje mnie, wyładowując tu swoje emocje, cóż widać się jej nudzi, a rozumie tyle co nic. Kolejny chory człowiek, spam i tyle. Ignorować. :/
....Kolejny chory człowiek.... "Kolejny" jak sam piszesz, a więc już nie jesteś samotny w swej chorobie, misiaczku!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: