Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jest lista inwestycji, na które dopłaci UE

Utworzony przez tak nie, 16 lutego 2009 r. o 09:13 Powrót do artykułu
moze było by szybciej jak by mniej pić alkocholu i rozbijać sie po drzewach a wiecej pracować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZOBACZYCIE,ŻE JAK TO W LUBELSKIM NA PROPAGANDZIE SIĘ SKOŃCZY, PLAMA PROWINCJI JEST TRUDNA DO ZMYCIA...NASI DECYDENCI SĄ SŁABI W ZAŁATWIANIU KASY DLA WOJEWÓDZTWA I JEGO STOLICY LUBLINA(ZAPYZIAŁE, CIAGLE NIEDOINWESTOWANE MIASTO, KTÓRE NIE MOŻE DOCZEKAC SIĘ GOSPODARZY Z PRAWDZIWEGO ZDARZENIA!!)..ZAKUP SZYNOBUSÓW DLA LOTNISKA???CO TO JEST, NIE WBITO JEDEJ ŁOPATY A JUŻ SZUKA SIĘ IMEINIA DLA PATRONA PORTU OLTNICZEGO,JAK TO W LUBELSKIM OD D... STRONY!!A GDZIE OBWODNICA LUBLINA???CZEMU NA TĄ MOIM ZADNIEM NAJBARDZIEJ KLUCZOWĄ INWESTYCJĘ NIE MA KASY???WSTYD I HAŃBA TAKIE SŁOWA CISNĄ SIĘ NA USTA, W TEMACIE POŁACZENIE KOLEJOWE I DROGOWE ZE STOLICĄ PAŃSTWA!!W KAZDYM KRAJU POŁĄCZENIA ZE STOLICAMI TO PRIORYTETY DLA DECYDENTÓW TERENÓW PERYFERYJNYCH A U NAS,EEEE TAM NAPWNO NIE DLA LUBELSKICH DECYDENTÓW,ONI BĘDĄ LATAC,CHA,CHA CHYBA NA DRZWAICH OD SZOPY!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W 1975 roku wybierałem się na studia (jeszcze było to WSI) byłem szczęśliwy, że chłopak z prowincji będzie miał możliwość uczestniczenia w spektaklach w pięknym teatrze. Dzisiaj jestem już na emeryturze, a teatru nadal nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..."Jednak jako jedyne w kraju województwo nie miało wpisanej na listę żadnej inwestycji kluczowej. - To kwestia formalności. Musimy zebrać dokumenty potwierdzające zaawansowanie inwestycji. To musiało potrwać, bo w przeciwieństwie do innych regionów postawiliśmy na duże i skomplikowane przedsięwzięcia. - tłumaczył nam Bogdan Kawałko szef departamentu Strategii i Rozwoju Regionalnego w lubelskim UM. " Nie zbym sie czepial, ale te wszystkie jakze medialne "inwestycje kluczowe", pekna jak banka mydlana po 7 czrwca 2009 lub zablysna w sloncu niczym dwa nowe, stalowe Krasnickie WC.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do ciężkiej cho..roby: jakiej rozbudowy lotniska???? Przejedź się pismaku na miejsce i pokaż mi co tam chcesz rozbudowywać. Pokaż mi chociaż jedną rzecz która istnieje i będzie przydatna lotnisku pasażerskiemu. Przestań ludziom w głowach mieszać! To będzie budowa nowego lotniska - która na dodatek pochłonie koszty rozbiórki i budowy w innym miejscu istniejącej infrastruktury!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy lista tych inwestycji to jakas tajemnica ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...