Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jest oficjalna decyzja! KMŻ Lublin nie wycofa się z rozgrywek.

Utworzony przez Zorba, 26 lutego 2014 r. o 18:12
Sprawka myśl trochę.Rozpocznij sprzedaż karnetów po promocyjnej cenie troche grosza wpadnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Sprawka przestań kręcić. Znowu motasz i nie mówisz prawdy. Co ty w ogóle bredzisz jakie podmioty zagraniczne. Czyś ty z byka spadł. Niby co Niemcy lub Amerykanie będą sponsorować lubelską miernotę. Może Francuzi albo Szwedzi. A może Chińczycy lub Izrael. Czy ciebie już całkiem pogieło. Nawet prezes Falubazu co ma budżet 11mln zł ( a może nawet 13mln zł) takich bzdur nie opowiada. Czy ty naprawdę jesteś przy zdrowych zmysłach bo coś mi się wydaje że ty sfiksowałeś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spadamy do drugiej ligi, nawet nie ma sensu przychodzic na stadion i na to patrzec. taka prawda. koncz wasc wstydu oszczedz panie sprawka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem kto jest autorem tych bredni, które wygaduje jegomość "czyja to sprawka" ale podejrzewam "krzykacza". jak były rauty i bankiety na ukrainie to nie można było się opędzić i był stałym bywalcem, a jak trzeba było powalczyć o większe wartości to "styl strusia". zarówno jeden jak i drugi będzie musiał się solidnie "spowiadać" z tych tłustych lat w sporcie. nie będzie to przysłowiowe 10 tysięcy za zagarek ministra tylko dużo większe kwoty i ktoś będzie musiał za to "beknąć", bo kibice tak samo jak ukraińcy znajdą każdego i wszędzie rozliczą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taczka dla DS'a! nie wiem jak on sie chce pokazac na maczu bezczelny leń i pinokio
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...