Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jest praca dla górników z Polski. W Australii

Utworzony przez olap, 13 listopada 2011 r. o 18:15
350 000zł rocznie, czyli 29 000 zł miesięcznie... Niesamowite pieniądze. W Polsce ciężko zarobić 29 000zł rocznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podejmujcie oferowaną pracę i wyjeżdzajcie,powodzenia będzie Wam tam lepiej źyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jaki drogi musi byc tam wegiel, kiedy daja tyle kasy gornikom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bylem gornikiem prawie 17 lat i nigdy nie marzylem o takiej kasie ale teraz jest mi cieszko bo mam czterech synow i chcial bym im cos dac mam na mysli jakas pamiatke ale jestem kierowca i nie wyobrarzam sobie jak bym mugl tego dokonac z moiej pesi wiec nadarza misie okazja ,mam kwalifikacie ,mlodszy gornik , gornik budowacz ,rabunkasz i gurnik kombajnista chodnikowy , i w gurnictfie mysle ze robilek tak wiele ruznych prac i jezdzilem n przeruznych uzadzeniach i pracowalem na glebokosci 1250 metrow pod ziemia kopalni wiec chcialbym jeszcze ta sprubowac co o tym myslicie droga braci gornicza i jestem ciekawy czy mialbym jakas szanse na ten wyjazd odp;
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy można prosic o jakies dane kontaktowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A CO ???KAJ CHLYB TAM OJCZYZNA-HAHAHA!!!!!TAKI MAMY RZĄD !!!LUDZIE WYĆ SIE CHCE(((( ILU LUDZI ZAMARZŁO BO ICH NIE STAĆ NA WĘGIEL.TO MOGYMY PODZIĘKOWAĆ SUCHOCKIEJ ŻE POLIKWIDOWANO GRUBY I ZAJECHANO POLSKIE GÓRNICTWO!!!!.CZY NOM TRZA SIE PONIYWIYRAĆ PO ŚWIECIE ZA CHLEBYM???TU TRZA GOSPODORZA A NIY WYSYŁAĆ LUDZI W ŚWIAT!!!! OSTATNI PTOK CO W SWOJE GNIOZDO SRO PANIE PREMIERZE>>>>TAKI BOGATY KRAJ A LUDZIE TACY BIYDNI -ASZ ŻOL d*** SCISKO.LUDZIE PITOJCIE Z TONT I NIYCH TE DZIADY SIE UDUSZOM WE WŁASNYM SMRODZIE !!! INO TYCH DZIECI SZKODA (((( PANOWIE PSEŁDO WŁODARZE!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
święta racja-tylko kto i gdzie zarobi na nasze emerytury ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Podejmujcie oferowaną pracę i wyjeżdzajcie,powodzenia będzie Wam tam lepiej źyć.
A CO ???KAJ CHLYB TAM OJCZYZNA-HAHAHA!!!!!TAKI MAMY RZĄD !!!LUDZIE WYĆ SIE CHCE(((( ILU LUDZI ZAMARZŁO BO ICH NIE STAĆ NA WĘGIEL.TO MOGYMY PODZIĘKOWAĆ SUCHOCKIEJ ŻE POLIKWIDOWANO GRUBY I ZAJECHANO POLSKIE GÓRNICTWO!!!!.CZY NOM TRZA SIE PONIYWIYRAĆ PO ŚWIECIE ZA CHLEBYM???TU TRZA GOSPODORZA A NIY WYSYŁAĆ LUDZI W ŚWIAT!!!! OSTATNI PTOK CO W SWOJE GNIOZDO SRO PANIE PREMIERZE>>>>TAKI BOGATY KRAJ A LUDZIE TACY BIYDNI -ASZ ŻOL d*** SCISKO.LUDZIE PITOJCIE Z TONT I NIYCH TE DZIADY SIE UDUSZOM WE WŁASNYM SMRODZIE !!! INO TYCH DZIECI SZKODA (((( PANOWIE PSEŁDO WŁODARZE!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam wszystkich zainteresowanych pracą w Australii! Obecnie prowadzimy projekt rekrutacyjny do którego poszukujemy geologów i inżynierów górnictwa z kilkuletnim doświadczeniem zainteresowanych pracą w Australii. Osoby zainteresowane zapoznaniem się ze szczególami zapraszam do kontaktu i wysłania swojego CV na adres gornicy@teamconnect.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak jest to zapodajcie gdzie składać aplikacje na poczte bilbo256@wp.pl //mam jednak wrażenie że to wielkie halo bez echa ;//
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tez prosze o dane kontaktowe, gdzie skladac cv i zapoznac sie z oferta. banioiwec@hotmail.com lub tutaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem bezrobotnym prawnikiem - chętnie zostanę najlepszym górnikiem na świecie tylko zabierzcie mnie z tej polski - będę pracował za 30% stawki tylko dajcie mi jeść i dach nad głowa - angielski umiem - górnictwa się nauczę obiecuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...