Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jestem Charlie. Marsz przeciw terroryzmowi w Paryżu

Utworzony przez s. Danuta, 11 stycznia 2015 o 15:38
WSTYD DLA POLSKI, ŻE DOTĄd NIKT TAKIEGO GESTU SOLIDARNOŚĆI W OJCZYŹNIE "SOLIDARNOŚCI" NIE PRZYGOTOWAŁ. A JEST W KILKUDZIESIĘCIU INNYCH JĘZYKACH. DOBRZE, ŻE KTOŚ TO WRESZCIE ZROBIŁ.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czy p. Kopaczowa została zaproszona do Paryża czy też sama  przyjechała?
0
trudno mieć współczucie dla głupoty zachodu. Sami sobie  wpuścili konia trojańskiego i dalej udają że jest ok.  Cameron chce tępic Europę Śrd-Wschodnią chodz zagrożenie jest gdzie indziej. Jadąc francuskim pociągiem widziałem jak podzieleni są Francuzi. Biali siedzieli cicho z przodu z nauczycielem. Druga kolorowa połowa skakała po siedzeniach jak małpy, muzyka na full, darcie ryja, zaczepianie pasażerów. Biały nauczyciel bał się reagować mimo reakcji i próśb pasażerów.
0
Oriana Fallaci miała rację. Islamizacja Europy postępuje. Ciekawe dokąd dojdziemy?
0
Podpalono w nocy  redakcję Hamburger Morgenpost", bo po zamachu paryskim ... odwazyła się publikować solidaryzując się z "Charlie Hebdo" ich rysunki,
0
Czy p. Kopaczowa została zaproszona do Paryża czy też sama  przyjechała?
Zobaczymy jak ta suka Smoleńska kilometrówkę rozliczy,ciekawe ile z tego wychaczy ?
0
Jeżeli na tym marszu nie było zadnego napisu po polsku "Jestem Charlie" to  nasz polski obciach.
0
NIE JESTEM CHARLIE!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: