Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jestem Charlie. Marsz przeciw terroryzmowi w Paryżu

Utworzony przez s. Danuta, 11 stycznia 2015 r. o 15:38
WSTYD DLA POLSKI, ŻE DOTĄd NIKT TAKIEGO GESTU SOLIDARNOŚĆI W OJCZYŹNIE "SOLIDARNOŚCI" NIE PRZYGOTOWAŁ. A JEST W KILKUDZIESIĘCIU INNYCH JĘZYKACH. DOBRZE, ŻE KTOŚ TO WRESZCIE ZROBIŁ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy p. Kopaczowa została zaproszona do Paryża czy też sama  przyjechała?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trudno mieć współczucie dla głupoty zachodu. Sami sobie  wpuścili konia trojańskiego i dalej udają że jest ok.  Cameron chce tępic Europę Śrd-Wschodnią chodz zagrożenie jest gdzie indziej. Jadąc francuskim pociągiem widziałem jak podzieleni są Francuzi. Biali siedzieli cicho z przodu z nauczycielem. Druga kolorowa połowa skakała po siedzeniach jak małpy, muzyka na full, darcie ryja, zaczepianie pasażerów. Biały nauczyciel bał się reagować mimo reakcji i próśb pasażerów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oriana Fallaci miała rację. Islamizacja Europy postępuje. Ciekawe dokąd dojdziemy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podpalono w nocy  redakcję Hamburger Morgenpost", bo po zamachu paryskim ... odwazyła się publikować solidaryzując się z "Charlie Hebdo" ich rysunki,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy p. Kopaczowa została zaproszona do Paryża czy też sama  przyjechała?
Zobaczymy jak ta suka Smoleńska kilometrówkę rozliczy,ciekawe ile z tego wychaczy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli na tym marszu nie było zadnego napisu po polsku "Jestem Charlie" to  nasz polski obciach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE JESTEM CHARLIE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...