Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jesteś wykształcony i młody - są małe szanse, że znajdziesz pracę

Utworzony przez aaaaaaaaaaaaaaa, 21 września 2009 o 10:50
a ja mam wykształcenie wyższe i jestem na stażu w urzędzie za 690 zł!!!!!!!!!!!!!!!!! a ludzie po zawodówkach zarabiają 2tys zł ehh sprawiedliwość
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jestem po filozofii... dopiero mam problem.. od marca szukam pracy i słyszę "dziękujemy, pani oferta nie została przyjęta".. na język rzucają się słowa z pewnego polskiego filmu.. "młodość w bibliotekach"... i co z tego?? do sklepu mięsnego trzeba iść pracować najwyraźniej.
0
anegdota-wyciągnijcie wnioski przyszedł ojciec do kierownika budowy zapytac o pracę dla syna kierownik na to-ok, mam pracę. ojciec- ile pan płaci? kierownik- 1800 na rękę ojciec- nie to za dużo syn mi sie rozpije kierownik to moze za 1200zł? ojciec- nie tez za duzo kierownik- a jakie syn ma wykształcenie? ojciec-zawodowe kierownik-a to nie, bo ja tu mam jeszcze jedną ofertę ale dla tych co ukończyli wyższe wykształcenie za 700zł
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: