Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jeziernia (pow. Tomszów Lub.) > Audi wbiło się w betonowy przepust

Utworzony przez dj, 16 sierpnia 2008 o 11:48
Takiemu to strach dać nawet rower,bo pokaleczy ludzi na chodniku. Prawo jazdy winno dawać się ludziom powiedzmy od 25 lat życia,zawsze są bardziej ukształtowani. Szczęście w nieszczęściu ,że ten nie odebrał życia niewinnym osobom.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ciekawy jestem ile ty miałeś(aś) lat jak zrobiłeś kwity???
0
ojj nie wiecie co mowicie... on to był chłopak znany, miał wielu przyjaciół którzy go wspierali... Dzisiaj odbył sie jego pogrzeb:( niestety ale umarł, jego smierc wstrzasneła cała wies Jeziernia jak i okolice jej. To było cos strasznego, nie wyobrazacie sobie tego, matak nafaszerowana tabletkami zeby nie przezywac tego tak a ojciec juz nie wspomne jak płakał, brat młodszy od niego za nim tez strasznie płakał i było ich tylko 2 wiec pomyslcie co on teraz czuje siedzac w domu i przechodzac obok jego pokoju, czy wracajac ze szkoly z mysla ze bedzie go widzial a tu pechh... Paweł odszedł od nas na zawsze... Najszczersze kondolencje:( Paweł bedziesz w mojej pamieci:( [*]
0
do nieszczescia doszło a tu niejaki DJ cwaniaka zgrywa, prawo jazdy po 25 heh smieszny jestes....to byl bardzo fajny chlopak, do tragedii doszlo i tak a nie ineczej sie skonczylo, czasu nie idzie cofnac ale chlopaka szkoda...bo mial przed soba jeszcze duzo lat do przezycia
0
właśnie, ludzie zazwyczaj nie znają sytuacji a komentują, popieram wcześniej piszące dziewczyny, to był naprawdę fajny i wartościowy chłopak...a jedyne co po nim teraz zostało to tylko pamięć!... aj, nasze życie jest bardzo kruche.
0
Paweł na zawsze zostaniesz w mojej pamięci ;( "to wszystko ułożyło się wbrew zasadom wbrew regułom " ;(( [*]
0
Bóg tak chciał i nie można już cofnąć czasu!!! A pamięć po nim zostanie w naszej pamieci na bardzo długo bo był bardzo fajnyn chłopakiem troche szalonym ale to wkońcu mlodość która u niego niestety już sie skończyła:(
0
"kochajmy ludzi tak szybko odchodzą" Ci ktorzy znali Pawła będą pamiętać o nim zawsze słowa nie wyrażą tego co czujemy po takiej stracie,od Jego śmierci mineło już trochę czasu ale do tej pory gdy jestem w domu i wychodzę mam przeczucie ze Go spotkam zobaczę ten jego uśmiech ...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: