Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jezioro Białe, czyli zbiorowy gwałt, napady i bójki

Utworzony przez pawel, 31 lipca 2009 r. o 08:55
gdyby nie okuninka,to mało by kto wiedział gdzie jest włodawa...a radni jeszcze pazerza na bezpieczenstwo...jak tak dalej pojdzie to mało kto tam zajrzy z normalnych ludzi...tylko małolaci i pseudo zadymiarze w grupie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stan bezpieczeństwa i infrastruktury nad J. Białym jest taki jak poziom intelektualny samorzadowców z Włodawy. Jest to sitwa komunistyczno-ubecka i antytalencia samorzadowo-gospodarcze. Rok po roku zarzynają kurę, która mogłaby "znosić strusie jaja" Ci gamonie nie mogą sobie poradzić z plagą komarów, to jak mogą sobie poradzić z bandziorami. Za parę lat nad Białym, będzie grasowała zorganizowana mafia i dla ratowania sytuacji będą jęki do warszawki o pomoc i ratunek , a za darmo nic nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wójt i radni spijaliby tylko śmietankę a na nic nie ma pieniędzy. Ani na policję ani na wywóz śmieci, na odbudowę niszczejących pomostów. Niedługo zabraknie też turystów, bo kto będzie chciał wypoczywać na zaniedbanym, niebezpiecznym wysypisku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eee ...jako radny ...no wnoszę i podnosze, że nasze diety - za obrady rady są za niskie - no to chciałem powiedzieć - musicie panstwo zrozumieć ze nad białe to cała mafija z wojewodstwa przyjezdza no - a dlaczego tylko jedna gimina ma placic - skoro nie ma pieniędzy bo nawer diety za obrady rady sa takie male - no tyle w temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIECH DALEJ PROKURATURY ŚCIGAJĄ POLICJANTÓW ZA TO,ŻE JEDNYM CZY DRUGIM ROZWDRZONYM BACHOREM POTRZĄSNĄ,NIECH DALEJ TATUSIE I MAMUSIE ROZTACZAJĄ OCHRONNY ,NIE DO PRZEBICIA PARASOLEK NAD SWOIMI SWAWOLNYMI POCIECHAMI. TYKO JAK KTÓREGOŚ CZY KTÓRĄŚ ZGWAŁCĄ CZY UTOPIĄ,NIECH WTEDY NIE ZWRACAJĄ SIĘ Z PRETENSJĄ W KIERUNKU PRAWA,ZARZCAJĄC MU NIESKUTECZNOŚĆ. SWOJEGO CZASU,BĘDĄC MŁODYM,W OŚRODKU WYPOCZYNKOWYM NAD TANWIĄ URZADZILIŚMY SOBIE NOCNE ŚPIEWY "RYKOWISKO".KTOŚ WEZWAŁ MO W WYNIKU CZEGO NA DRUGI DZIEŃ DOLICZYŁEM SIĘ SIEDMIU PRĘG PO PAŁKACH.NIE MOGŁEM SIĘ POSKARŻYĆ TATUSIOWI BO MUSIAŁBYM DODATKOWO POLICZYĆ PRĘGI PO PASKU.MIAŁEM PEŁNĄ ŚWIADOMOŚĆ GŁUPOTY JAKĄ POPEŁNIŁEM I ZASADNOŚĆ KARY-A DZISIAJ ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUDZIE przecież Ci z Gminy Włodawa nic nie robią z białym!!!!!!! ZABRAĆ im BIAŁE!!!!! TO jest banda deb***i że pozwolili zrobić z białego coś takiego!!!!!!! CO ZA deb***E W TEJ GMINIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tymi gwałtami to nie jest tak ,że łapią na ulicy i gwałca najperw pije sie razem,potem prowokuje a potem strach do domu wrócić i spojrzeć rodzinie prosto w oczy i wymyśla sie gwałt.Nie był to pierwszy przypadek.Mam działalnośc w Okunince więc sie już troche napatrzyłam. Dopóki w Okunince będzie łatwy dostęp do alkoholu dopóty bedą rozróby i bałagan.Jeżeli każdy małolat może kupić piwo lub wino w dziesiątkach sklepów i wypić to na miejscu(pod każdym spożywczym są stoliki)to czemu tu się dziwić.Bo gdyby przyszło kupić w barze za 6 zł to już zastanowiłby sie 2 razy.Gdzie kontrole w nocy kogoś kto daje pozwolenia na sprzedaż alkoholu -brak.Przecierz te dzieci nie znalazły go na ulicy. Jeszcze jedno wielu dorosłych -wydawałoby się ustatkowanych ludzi przyjeżdzając na obcy teren(nikogo nie znaja i nikt ich nie zna)dostaja jakiegoś dziwnego zachowania,nie panuja nad soba ,gdzie na swoim terenie są przykładnymi obywatelami. Bójki prowokują niejednokrotnie ci co powinni działać w drugą stronę-myślę tu o ochronie lokali(bramkarzach)sa to młodzi ludzie ,silni i jednocześnie głupi,czuja się mocni i pokazuja to ,bo niestety w życiu nie maja się gdzie wykazać -nie maja nic poza mięsniami.A właścicielom to jakoś nie przeszkadza i to mnie dziwi. Kradzieże są wszędzie gdzie sa ludzie a i jest tutaj dużo prowokacji bo jak tu nie wziąc torebki z portfelem,telefonem i aparatem jak sie uśmiecha spod koca . W okresie zimowym jeżdzę po innych miejscowościach turystycznych,niczym sie nie różnia od Okuninki sa takie jacy goście przyjeżdzają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie kiedy skończył się wypoczynek nad tym bajorem? Skończył sie na początku lat 90-tych jak padła komuna i zakłady i przedsiębiorstwa posprzedawały prywaciarzom wszystkie ośrodki wypoczynkowe. Tak było m.in. z ośrodkiem cementowni chełmskiej. Wtedy też skończyło się przestrzeganie porządku, prawa i ciszy nocnej od 22:00. Teraz jest wszystko prywatne. I każdy stanowi prawo w swojej zapleśniałej budzie. Syf, trypel, pijaństwo, ryki do wczesnych godzin rannych i co 5 metrów grill z inną śmierdzącą padliną. I to jest wypoczynek "made in Okuninka".Bród, smród i tylko kasa rządzi. I na koniec - zastanawia mnie jak można kapać się w tym bajorze, gdzie stosunek szczynów do wody równa się 1:1. Szokujące prawda? Ale to prosta matematyka bo w każdą tylko sobotę i niedzielę nad to bajoro zjeżdża kilkadziesiąt tysięcy hołoty. I niech połowa z nich wypije średnio po kilka browarów to i odpowiedzcie sobie sami gdzie hektolitry szczochów jest wydalane. I nie podniecajcie się, że woda w tym bajorze jest taka przejrzysta. Szczyny są z zasady przejrzyste i w kolorze słomkowym. Obrzydlistwo. A do tego jeszcze stada piesków które pluszcza się razem z wczasowiczami. No i mamy wszystko co do zarażenia sie jakimś syfem potrzebne. Miłego wypoczynku i smacznego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mera napisał:
I to jest wypoczynek "made in Okuninka".Bród, smród i tylko kasa rządzi.
bo ogólnie tym światem rządzą pieniądze i seks. więc nie dziw się. chore to wszystko ale taka jest prawda. polecam filmy Zeitgeist(jest na youtube) oraz serial Korporacja. To wiele tłumaczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego lepiej nad Białe do Okuninki nie jeździć i wybrać się na wczasy z rodziną lub znajomymi w inne, bardziej cywilizowane miejsce, w którym nie trzeba będzie na każdym kroku "potykać" się o neandertalczyków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O nie zgodzę sie z tym ,że Okuninka to tylko syf.Sa też miejsca gdzie da się pomieszkać,zjeśc w cywilizowanych warunkach.Należy tylko omijać 'miasteczko"bo tam nawet sanepid wymiekka. Znam kilka obiektów które polecam Willa i Restauracja Słoneczna,Eden,Babie Lato. Tam cena może nie jest niska ale napewno warto zapłacić i nie mieć obok przy stoliku albo w pokoju chołoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TYPOWO POLSKIE OBRAZKI, POLICJA KTÓRA POWINNA BYĆ OCZKIEM W GŁOWIE PANA MINISTRA MSWiA(SCHETYNA ZAMISTA P... Z TUSKIEM GŁUPOTY WEŹ SIĘ DO ROBOTY!!) JEŚLI CHODZI O SPRZĘT,ZAROBKI ,WYPOSAŻENIE I STAN OSOBOWY NIE MA NA NIC KASY, SKANDAL I KPINA Z OBYWATELI ICH BEZPIECZEŃSTWA...POTWORZONO ABW,CBA,CBŚ TYSIACE FUNCKJONARIUSZY, CZEMU ICH NIE WYCIĄGNIE SIĘ ZZA BIUREK I NIE WYŚLE NA TERENY ZAGROŻONE PRZSTĘPCZOŚCIĄ,SZCZEGÓLNIE LATEM, TYLKO ZAJMUJA SIĘ BZDURAMI!!!LATO TO OKRES KIEDY WYLĘGAJĄ SIĘ RÓZNEGO TYPU BANDZIORY, SZALEJACE BEZKARNIE NA TERENACH GDZIE LUDZIE CHCIELIBY ODPOCZĄĆ, BO MAJA WAKACJE !!FAKTY SĄ TAKIE,ŻE KASA W POLSCE JEST MARNOTRAWIONA PRZEZ URZĘDIKÓW, NIKT ZA NIC NIE ODPOWIADA I TAKIE MAMY SKUTKI!!CZASY TZW. DEMOKRACJI OD 20 LAT TO TOTALNA DEGREGONOLADA SPOŁECZNA, OLEWANIE PRAWA I CHAMSTWO!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LEKOMANQ11 napisał:
TYPOWO POLSKIE OBRAZKI, POLICJA KTÓRA POWINNA BYĆ OCZKIEM W GŁOWIE PANA MINISTRA MSWiA(SCHETYNA ZAMISTA P... Z TUSKIEM GŁUPOTY WEŹ SIĘ DO ROBOTY!!) JEŚLI CHODZI O SPRZĘT,ZAROBKI ,WYPOSAŻENIE I STAN OSOBOWY NIE MA NA NIC KASY, SKANDAL I KPINA Z OBYWATELI ICH BEZPIECZEŃSTWA...POTWORZONO ABW,CBA,CBŚ TYSIACE FUNCKJONARIUSZY, CZEMU ICH NIE WYCIĄGNIE SIĘ ZZA BIUREK I NIE WYŚLE NA TERENY ZAGROŻONE PRZSTĘPCZOŚCIĄ,SZCZEGÓLNIE LATEM, TYLKO ZAJMUJA SIĘ BZDURAMI!!!LATO TO OKRES KIEDY WYLĘGAJĄ SIĘ RÓZNEGO TYPU BANDZIORY, SZALEJACE BEZKARNIE NA TERENACH GDZIE LUDZIE CHCIELIBY ODPOCZĄĆ, BO MAJA WAKACJE !!FAKTY SĄ TAKIE,ŻE KASA W POLSCE JEST MARNOTRAWIONA PRZEZ URZĘDIKÓW, NIKT ZA NIC NIE ODPOWIADA I TAKIE MAMY SKUTKI!!CZASY TZW. DEMOKRACJI OD 20 LAT TO TOTALNA DEGREGONOLADA SPOŁECZNA, OLEWANIE PRAWA I CHAMSTWO!!
Czego się drzesz ! I nie na temat zresztą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nad Jez. Białe przyjeżdża taki polski odpowiednik ukraińskiej pseudo mafii. To są właśnie cwaniaki bez kasy, którzy chcą udowodnić sami sobie, że kasę mają i "rządzą". Podniecają się starymi dresami, autami, piwem za 6 zł i hamburgerem. Dla nich to jest HI-LIFE... To Ukraina, w innej części polski tego niema.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dalej nie dowiedziałem się najważniejszego: skoro piszecie, że tam jest coraz bardziej niebezpiecznie, to podajcie jakieś liczby: ile rozbojów było pięć lat temu, a ile teraz, ile pobić było kiedyś ile jest teraz. Bo może się okazać, że gazeta założyła sobie taką tezę, że jest coraz gorzej, a rzeczywistość jest inna. Ja tego nie wiem, inni myslę, że też nie, ale dziennikarz skoro pisze to ma OBOWIĄZEK to wiedzieć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jak szedłem do centrum z kumplami w granicach 20-20.30, to do głowy by mi nie przyszło, że wrócę do ośrodka ze złamanym nosem... Parę lat temu można było bez problemu pójść w godzinach wieczornych na spacer ze znajomymi do centrum i nie było żadnych zaczepek, a teraz ?? Szedłem sobie spokojnie i dostałem. Proponuję ludziom nie jeździć nad Białe, to może Włodawa pójdzie po rozum do głowy bo stracą dostęp do kasiory za "klimatyczne". Za takie klimaty mam płacić ?? Żeby mieć takie klimaty można pójść do jakiejś nieciekawej dzielnicy i będzie to samo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
napiszcie jeszcze co tam się dzieje, niestety nie pojade w tym roku nad białe moze i dobrze...piszcie piszcie czekam na jakies nowe rewelacje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chelmska elyta przeczyta ten artykul i dostanie zawalu bo przeciez nabudowali domow "letniskowych" na wzor cyganski ........tzn jego musi byc lepszy niz sasiada. Kto trzezwo myslacy buduje dom nad Bialym zeby w nim spedzac 2-3 letnie miesiace. Nie lepiej za te same pieniadze kupic cos w Hiszpanii, Francji czy nawet gdzies dalej, z dala od rodzimych chuliganow , chamskiej nowobogackiej elyty i krajowego kiczu ??? I co sie dziwic ze ziemia chelmska to Polska "D" nie tylko gospodarczo Moze robimy konkursy np. kto ma najlepsza bryke nad Bialym? albo kto serwuje najlepsza wodke na grilowaniu (bo grilowac to w Polsce sie jeszcze niestety nie nauczono) czyja malzonka ma najladniejsze ubanie sprytnie zakupione od Turka wietnamskiego pochodzenia na rynku w Cycowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
napisze tak pierwszy raz nad biale przyjechalem z kumplami ze stalowej woli jakies 20 -lat temu i bylo zaskoczenie fajny osrodek zajebiste miejsce cisza spkoj wsrod lasu a jak ktos mial cos do kogos to wyszli na bok i sobie SAMI !!!!!!!!!! wytlumaczyli i bylo ok nie bylo takiego hamstwa jak jest teraz. Gdy wrucilem tam po wlasnie 20-tu latach z rodzina na odpoczynek .Z rodzinka jezdzilem tam przez ostatnie 3 lata i wlasnie dzis z wrucilem z z nieciekawej okuninki brod, deb***izm,naponpowani panowie sterydami udajacych twardzieli i malolaty co zachowuja sie jak podrzedne dziwki rozwydrzony polski narod ktory zjerzdza z roznych stron kraju .Nie polecam!!! takiego wypoczynku.MOZE ZNOW TAM WRUCE ZA 20 LAT JAK COS SIE ZMIENI i znow bede zaskoczony jak po powrocie ???????.POZDRAWIAM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STRASZNE TO I SKANDALICZNE.WSTYD DLA WŁADZY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...