Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jezioro Białe, czyli zbiorowy gwałt, napady i bójki

Utworzony przez pawel, 31 lipca 2009 r. o 08:55
"Nie dziwię się policjantom, że czasem nie reagują, skoro takie zachowania to coś powszechnego" - pijanstwo i przestępstwa to nie jest "coś powszechnego"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
caly problem tkwi w tym ze wlodawskie dziecioly tym zarzadzaja.jezioro nalezy do gminy wlodawa a tam to wogle nic sie nie dzieje.nie stawiaja na rozwoj turystyki i nie potrafia nic zrobic nad jeziorem ktore rok w rok przynosi tej zasranej gminie grube miliony.syf tam byl i bedzie chyba ze jakim cudem marszalek wojewodztwa odda okuninke w rece innej gminy albo w jakis magiczny sposob wojewodztwo bedzie sie miejscowka opiekowalo i do kasy wojewodztwa beda wplywaly dochody okuninki.wlodawa to wogle zalosne...co oni moga zrobic jak nad bialym jest conajmniej 5xtyle ludu co w ichwiosce????co najmniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że wypowiadają się tu ludzie którzy chyba nie byli w okunince. Ja w sumie mam dopiero 18 lat i w tym roku byłem drugi raz i powiem tyle. jeśli nie szukasz zaczepki to jej nie znajdziesz, a jeśli jej szukasz to znajdziesz ją w każdym miejscu... Policja kursuje co 2 minuty, 24 godziny na dobę i jeszcze wam mało, może chcecie żeby każdy miał indywidualną ochronę co ??? najlepiej zaszyjcie się w domu i tam spędzcie wakacje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ośrodek PERKOZ na jeziorem białym!!!!uwaga!!! Chciałam przestrzec przede wszystkim osoby z małymi dziećmi-rodziny-a na końcu innych zapalonych wczasowiczów!!!! na w/w ośrodku występuje duża niezgodność opisu ze strony ośrodka-a z tym co na miejscu zastajemy-zacznęł może od początku: 1.opis ze strony: wyżywienie na miejscu - rzeczywistośc: brak stołówki-hee ale jaja co? 2. opis :kuchnia z kuchenka gazową oraz mikrofalówka-rzeczywistość: kuchnia z kuchenką gdzie działa 1 palniki-reszta palnkiów podobną w zeszłym roku została wykradziona-no tak 13 miesięcy u nas w Polsce kupuje sie palniki:) 3. opis :domki wyposażone w pełni-rzeczywistośc: brak prądu na 24godziny-13godz-ciekawe Te 3 punkty wystarczą do tego, żeby pobyt nad j.białym zdecydowanie obrzydł!!! czy wypada więc tak kłamać? po co opisywać tak piękna bajke, która przemieni sie w tani koszmar? POMYŚLCIE CZY WARTO JECHAĆ TAM GDZIE BAJKA ZAMIENI SIE W KOSZMAR!!! DOMEK NR 4!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...