Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Joanna Mucha jak Lara Croft

Utworzony przez POseł, 28 maja 2009 o 12:50 Powrót do artykułu
I tak się bawimy na koszt podatnika
Zaloguj się, aby oddać głos
0
żenada
0
Fajna okładka.
0
A ja cenię posłankę Muchę nie tylko za urodę.Jej wystąpienia i polemiki są zawsze merytoryczne. Mądra i rzeczowa- po prostu kobieta z klasą...
0
Dlaczego?Co w tym widsz żenującego?
0
No i wylazła......słoma z butów pani poseł
0
Pani poseł wyszła okropnie i właściwie po co jej to przecież chciała by ją traktowac jak powaznego polityka
0
Lara Croft jest baaardzo inteligentna. Pani posłanka jest także bardzo inteligentna, widzę dwa takie wypięte miejsca świadczące o nawet podwójnej inteligencji. Gratuluję i życzę duuużo zdrowia Pani Posłance.
0
We Włoszech była niejaka Ciciolina także epatowała tylko urodą i swoim ciałem. Gratulacje dla elektoratu pani poseł, jest sławna, ale czy o taką sławę Pani chodziło i Pani elektoratowi ?. Jeżeli tylko o to, to może być Pani dumna. Być sławnym w sejmie i zasłynąć tylko z tego, że się ma trochę wypukłości - tylko pogratulować. Oby tak dalej.
0
dajcie sobie siana co wy w tej pani widzicie?
0
Pistolecik już ma, teraz niech jeszcze weżmie penisa (gumowego) od Palikota i mamy pełny obraz lubelskiego PO. Pani Poseł to gdzie będzie ta konferencja prasowa i czy zabrać ze sobą wino !!!
0
Nareszcie dobre miejsce dla Muchy-niech tam bzyka,a z POlityki - znika.Skoro taka silna niech do ręki weźmie młota,a tym młotem Palikota wali w łeb bo to kolejny lubelski cep.
0
Ciciolina napisał:
We Włoszech była niejaka Ciciolina także epatowała tylko urodą i swoim ciałem. Gratulacje dla elektoratu pani poseł, jest sławna, ale czy o taką sławę Pani chodziło i Pani elektoratowi ?. Jeżeli tylko o to, to może być Pani dumna. Być sławnym w sejmie i zasłynąć tylko z tego, że się ma trochę wypukłości - tylko pogratulować. Oby tak dalej.
Lubelska Ciciolina chodzi bez stanika a lubelszczyzna z cywilizacji znika.Dobrało nam się rządzące towarzystwo co nie?
0
Tylko co z tego ma Lubelszczyzna. Jedyna posłanka o której słychać ale nie konieczne w takim kontekście jak byśmy chcieli.
0
Koło Lary i Joli to ona nawet nie stała ma kanciatą twarz i małe piersi
0
Bełżycki Pan napisał:
Nareszcie dobre miejsce dla Muchy-niech tam bzyka,a z POlityki - znika.Skoro taka silna niech do ręki weźmie młota,a tym młotem Palikota wali w łeb bo to kolejny lubelski cep.
Od Lublina to wara...bo ona jest z Płońska woj.mazowieckie, a w Lublinie zostawila meza z dwojka dzieci, bo znalazla sobie ustawionego faceta i zwolnili ja z KULu, bo tu wczesniej pracowala, a Palikot jest z Biłgoraja i nieraz ludzie mu juz stali pod oknami! Z pewnoscia nikt ich w Lublinie nie chce i to jest bardzo ciekawe skad ona miala tyle glosów tutaj w 2011 r....chyba ze gremialnie glosowali na na studenci płci meskiej i to ze wszystkich uczelni bo nikt normalny na pewno nie !
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: