Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Joanna Mucha (PO): Ja strasznie wierzę w dobro. W to, że jest w nas i jest silniejsze od zła

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 grudnia 2016 r. o 08:36 Powrót do artykułu
A ja "strasznie" nie wierze tej pani.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hipokrytka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAKA Kłamczucha,JAK BY MOGŁAto by zniszczyla inaczej myslących i majacych inne zapatrywania,,,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piękna i mądra kobieta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W dobro można wierzyć bardzo,nigdy strasznie.Politycy są na bakier z poprawną polszczyzną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy dobrem było zatajenie przed wyborcami przed samymi wyborami faktu z życia osobistego dotyczącego rozwodu Pani poseł i przeprowadzce do Warszawy?Nie!To była czysta,chłodna kalkulacja!Gdyż takie informacje mogły zwyczajnie zaważyć na decyzji wielu z nas przed oddaniem na Panią głosu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Himalaje Hipokryzji!Nigdy więcej nie oddam na nią i PO głosu!Okłamała nas zostając tzw."SŁOIKIEM" i rozwodząc się tuż przed wyborami!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kłamczucha i hipokrytka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba pozostała Pani samotnym dinozaurem bo ten gatunek jest na wymarciu teraz się liczy ,,,,,,,?????? no niech się pani domyśli co chciałem powiedzieć!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polityka I politycy to jedno wielkie,zaklamane,brudne,i najgorsze ZLO na swiecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młoda i ładna zawsze sobie da radę .Jedno zaboli ją przez 1 min. że jest już politycznym trupem i na Lubelszczyznę nie ma co liczyć i jej głosy . AMEN.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można strasznie wierzyć w dobro?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyjątkowo fałszywa baba,hipokrytka a dla lansu gotowa popełnić najgorsze nikczemności i jest to najładniejsza mucha wśród srajnych much jeszcze bardziej błyszcząca a dla swojego błyszczu gotowa stanąć obok łapówkarza Józka Piniora rozcapirzone paluchy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ona strasznie w to dobro tylko wierzy i na tym to się kończy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale jaja , ale jaja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaak??? Tak "strasznie" to dobro widać w Pani "występach" w Sejmie, pod Sejmem, na KOD-ach (zwłaszcza) jak i w całej postawie życiowej (rodzina).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fałsz obłuda zakłamanie, wymiotować się chce. Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdziwe dobro to mój pełny brzuch, i radość z tego ! Oto sens życia komunisty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta pani nie powinna się wypowiadać na tematy moralne. Niech wraca do swojego "starucha" ze stolycy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...