Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Joanna Mucha (PO): Ja strasznie wierzę w dobro. W to, że jest w nas i jest silniejsze od zła

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 grudnia 2016 r. o 08:36 Powrót do artykułu
A jednak mają rację że w PO zaczęła się wojna młodszej ekipy PO ze starszą. Mucha próbuje się kreować na liderkę tej wewnętrznej opozycji. Nie może znieść że nie załapała się jeszcze do PE. Ale naprawdę większość w PO tak jak u Ryśka nowoczesnego po prostu nie myśli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
5 mln zł z kieszeni podatników na koncert Madonny, antychrześcijańskiej szansonistki. Tych pieniędzy brakuje na leczenie dla ludzi chorych, na renty i emerytury. Oddaj te pieniądze Mucho Skarbowi Państwa z własnej kieszeni !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Platformen Guten Morgen ;) Tragowiczanie z platformy i od "nowoczesnego" Ryśka oraz czyli d. unii "wolności" oraz postkomuna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja wierze w warcholstwo polityków po i n
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ona "strasznie" wierzy? Ludzie tak się wypowiada dr.Wypowiedź godna pożałowania. Pewnie miała na myśli straszne dobro jakie nam przygotowali. Trudno się dziwić takim "modrołom", że po 8 latach doprowadzili nas do takiego stanu. Stanu kondominium, wasalstwa i nie wiem czego jeszcze. Brak mi słów. Posiadam tylko średnie wykszt. Jestem tzw. najuboższa klasa średnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno, mucha najgłośniej brzęczy przed zdechnięciem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja strasznie wierzę w dobro....... Strasznie wierzy czy może BARDZO?A to dwa różne znaczenia: strasznie i bardzo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karierowiczka zasrana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
strasznie wierzę? gdzie to się uczyło?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strasznie to może być za trzy lata, jak zabraknie głosów lemingów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wierzy ale w Szatana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za powiedzenie "Ja strasznie wierzę w dobro."? Pani Joanno "strasznie wierzę czy raczej bardzo wierzę"? Coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że reforma oświaty jest nieunikniona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piekna jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Strasznie wierzę w dobro", to i to dobro musi być straszne, aż się boję !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w ludziach z PO jest sam jad i zło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO - szmaty i zło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niby warszafiaczka a w Koziej Wólce zabiera łos. Ma nos jak kaczka dziób i PO co Une tu w Lublinie ględzi. Wszak mają w warszafce POgonić Hanę Wałtz za to, że POdlegli Hany pracownicy z Ratusza bawili się w Św. Mikołaja i rozdawali warszafskie Kmienice i działkipod budowę. Niby było to dawno ale sprawa stoi w miejscu. A bufetowa Hania ględzi, że nie wiedziała o tej kamienicy męża choć On przyjął ten prezent z zadowoleniem. To jest w Polsce demokracja, Konstytucja i TK? POszli się wysrać do w.c.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwykłe PO-myje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczególnie w Was. Jak zabieraliście mi pieniądze z OFE. Jak każecie mi niewolniczo pracować do śmierci, jak wysyłaliście 6-cio latki do szkoły nie licząc się z opinią rodziców, przemielając w zniszczarce ponad 1 200 tys. PO-dpisów, jak mieliście ludzi w "PO-ważaniu". WARA OD KORYTA, zajmij się kobietą gnojem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję komentującym autorytetom moralnym, aby zaczęli naprawianie świata od siebie, a najlepiej żeby ich bliscy publicznie wypowiedzieli się ile to dobra z ich strony w mijającym roku rozlało się na cały świat, dzięki ich wspaniałym charakterom, co już można gołym okiem dostrzec po zaprezentowanych wpisach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...