Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ale się napracowała, siedzi najczęściej w TVP w Warszawce, a w Lublinie spija śmietankę. Głupi narodek na taką oddał głosy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurcze Platformersi!!! Mieliście 30 osób do wyboru i akurat Muchę i Karpińskiego?? WTF??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale się cieszy.... w końcu nic nie robią za gruba kasę. Niezła fucha....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety nadal będzie bzyczeć w sejmie, szkoda mi waszej inteligencji wyborcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapracowała.... znajomością sportu... mistrzostwem w organizowaniu koncertów muzyki pop.... intelektualnymi wynurzeniami..... Czym jeszcze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cieszę się, głosowałam na nią - GRATULACJE Pani Joanno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urszula Bury to kandydatka widmo? Jak za każdym w Nowoczesnej stoją za nia ogromne pieniadze. Słyszałeś o takich firmach jak BURY Trade,BURY MAN Serwis,BURY Transport? Jest żoną właśnie tego Burego (nie mylić z posłem z PSL)
Pisorkowi śni się socjalizm . Przeskadza że ktoś mądrzejszy i zardniejsz ma więcej niż on. Jak on ma ,  to ze swojej pracy , jak inny to napewno ukradł .Taka ich wieczna retoryka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"napracowałem się na jak najlepszy wynik" ha...ha...ha dobry kawał:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluje wszystkim którzy zostali wybrani na Posłów.. Pragnę również napisać żebyście Państwo nie zapomnieli dzięki komu zostaliście wybrani i nadal pracowali na rzecz naszego regionu i Lublina.. Uważam, że należy zostawić wszystkie niesnaski polityczne pomiędzy ugrupowaniami i budować dalej naszą lubelszczyznę i Lublin. Dzięki obecnemu Panu Prezydentowi Żukowi i jego zaradności mamy pięknie zmieniające się miasto Lublin...oby dalej ten kierunek był utrzymany... Tak naprawdę to nie znaczenia jak partia będzie sprawować władzę, ważne jest to aby robiła to dobrze.. Chcę napisać jeszcze, że Pan Prezydent Żuk postawił wysoką poprzeczkę dla wszystkich na dalsze lata...i powinien dalej robić to co robi..zobaczymy jaka będzie w przyszłości sytuacja po wyborach w regionie... Pozdrawiam Mariusz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda ze pani weszla !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest pani zupełnie zbyteczna, znowu muszę na panią pracować a pani będzie marnować moje pieniądze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W jaki sPOsób zdobyła tyle głosów? :) W mojej komisji - 20
Miałeś ,,swoją'' komisję - gratuluję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto wybiera takie pomiotła?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedna z obrzydliwych ujadajacych wiecznie piesków kampanii PO..jaka szkoda,że weszła pani do sejmu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczerze gratuluję i życzę dalszych sukcesów !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hańba i wstyd dla Lublina. Wyrodna mamusia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenada, mam nadzieje ze będzie niebawem składać imunitet - czas rozliczeń niebawem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale się napracowała, siedzi najczęściej w TVP w Warszawce, a w Lublinie spija śmietankę. Głupi narodek na taką oddał głosy.
Elka Krukówna nawet na bilbordy się nie wykosztowała, a podobny wynik zrobiła. Chyba masz rację co do inteligencji przeciętnego Polaka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję pani Joanno i życzę dalszych sukcesów! Świetny wynik, brawo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...