Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Joanna Mucha w ciąży?

Utworzony przez xd, 15 października 2012 o 09:05
Partnerem ...phi. chi, chi
Zaloguj się, aby oddać głos
0
xd napisał:
Partnerem ...phi. chi, chi
Raczej konkubentem.
0
Dostanie roczny maciezynski od donka! dobrze mowili -dzieci w drodze!haha!
0
Pani minister pochodzi z Lublina???? nie wydaje mi się... http://pl.wikipedia.org/wiki/Joanna_Mucha
0
Takie brukowe "informacje" to sobie w piano wrzucajcie
0
Gość napisał:
Takie brukowe "informacje" to sobie w piano wrzucajcie
co prawda to prawda - kolega ma rację...
0
MARYJAN ARCYBISKUP napisał:
Pani Ministra to fajna laska Będzie miała więc bobaska (...)
Aaaa, mega fajny wierszyk :-) Przyjemnie to napisałeś.
0
Super wierszyk o musze, autora chwalić nie muszę, nikogo tym nie wzruszę, bo z niesmaku się duszę. Fakt do naśladowania, a nie szczęścia obrażania. Młodzi niech to rozważą i energię swoją pokażą. Z miłości owoc się rodzi, i zdrowiu nie zaszkodzi. Szczęście niech się rozwija, a krytyka niech się zwija.
0
A ja myślałem,że to Niesiołowski????
0
Ten jej Janusz Jankowiak (ekonomista z ferajny Tuska) jest od niej starszy aż o 19 lat ... ona ma 36 lat, a on 55 lat. http://www.fakt.pl/m/Repozytorium.Obiekt.aspx/-580/-500/faktonline/1280496897214.JPG Gorzko, gorzko, ... no ale kiedy ślub ?
0
... to dlatego ma być roczny urlop wychowawczy?
0
E tam, w jakiej ciąży? Po prostu, będąc na stanowisku ministry lepiej się odżywia i przybrała na wadze.
0
gosc napisał:
Dostanie roczny maciezynski od donka! dobrze mowili -dzieci w drodze!haha!
Co jej z tego macierzyńskiego jak musi ojcu swoich dzieci alimenty płacić, myślę że niewiele jej zostaje
0
Ta to słucha swojego ryżego guru...Nic dziwnego żyć rok za darmo to ministra potrafi.Cała ta ekipa żyje za nasze.
0
zalosna jest ta osoba , to jej dokonania ,ale jakos nie wypowiada sie w sprawie sportu bo to dopiero kompromitowala sie no ale taki rzad i jego skład
0
A KOGO TO OBCHODZI?!
0
co za ciul niemyty skasował wierszyk autorstwa MARYJANA ARCYBISKUPA ???
0
jak bedzie rude i wredne to Tuska
0
ogier tusk bzyknął Muszkę napisał:
jak bedzie rude i wredne to Tuska
Do tej DZIURY ojców jest wielu,to takie sejmowe będzie.
0
rupert napisał:
co za ciul niemyty skasował wierszyk autorstwa MARYJANA ARCYBISKUPA ???
spokojnie, ponawiam Widać (PO)cenzura jest już na forum dziennika Pani Ministra to fajna laska Będzie miała więc bobaska Już się media rozpisują Płeć maleństwa wciąż typują A ministra cicho siedzi nic nie mówią też sąsiedzi nikt nic nie wie, cichosza wszystkim to na nerwach gra Każdy myśli, kto zapylił? Kto odważny się wychylił? Wielu ma twardego stolca Kto ministrze wetknął bolca?!
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: