Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Joanna Mucha: Walczyłam z mężem o mój wolny czas

Utworzony przez Danka, 10 marca 2012 r. o 17:31
Chyba się wzruszę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cała opowieść o tej damie http://www.youtube.com/watch?v=6Xl4zNO2V-Y
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mąż miał rację gdyby go posłuchała oszczędziłaby kopromitacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Cała rodzina, nie tylko mąż, była przeciw. Mąż mówił, że to strata czasu, że to jakaś fanaberia. Zachowywał się klasycznie nietolerancyjnie. Więc walczyłam o ten mój wolny czas. Przekonywałam, że mam prawo do wolnego czasu, do jakiejś godziny czy dwóch godzin dziennie, i mam prawo sama zdecydować, czy idę na basen, czy na spotkanie partyjne, bo to jest moja sprawa - mówi "Gazecie Wyborczej" minister sportu Joanna Mucha " ... a teraz do "Rozmów w kroku" Ewy Drzyzgi do TWN-u. Aha ... i jeszcze do FAKTU i SUPEREXPRESSU. Oni wszyscy lubią jak nowi celebryci się spowiadają i łkają nad swym ciężkim losem. Frytka puka od spodu dna, "Pani Ministro", jak pani każe do siebie mówić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani minister, Pani mąż to bardzo mądry człowiek, a mądrzejszych trzeba słuchać !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Owszem z jej poglądem można się by było zgodzić do chwili kiedy zostawiła i męża ..... iiiiiiiiiiiiiiii dzieci. Żeby oddała się karierze politycznej to pal licho,ale ona czym szybciej wlazła do innego łóżka. Niech baba przestanie ściemniać bo prawda jest taka, że dla swojego blasku porzuciła fundamentalne wartości rodziny-zdradziła ją. Kto zdradza w jednym przypadku będzie zdradzał i w innych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasne teraz swoją kompromitację jako polityk, minister a także fak że dla polityki bardzo szybko zostało się niewierną żona, trzeba zwalić na męża i męski szowinizm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mucha bzyka...... się na prawo Mąż był wyjątkowo nietolerancyjny bo nie pozwalał bzykać się Musze na lewo i prawo. Ja też mojej żonie nie pozwalam ale Ona nie uważa że jestem nietolerancyjny. Mucha to obecnie pierwsza puszczalska łachudra PO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy minister powinna opowiadać o swoim prywatnym życiu? Czy musi wzbudzać zainteresowanie tym jak trzeba do niej mówić,,ministro. A może celebrytko do czego została wytypowana przez Premiera. Mądrych kobiet jest dużo w Polsce lecz są też puste i bez charakteru,ładne i puste. Ale minister? Wstydż sie Premierze ,wstydż,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenada!!! Do tej pory myślałem że ta Pani może nie mieć klasy w polityce. Ale ona jako człowiek pozbawiona jest klasy kompletnie. Wstyd!!! To dobrze że ta Pani to element napływowy - szkode że w kraju kojarzą ją z naszym miastem jak niestety jej "promotora" Janusza Palikmiota...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie jestescie żenujący...okręg lubelski - według badań Kościoła jeden z najgorszych regionów Polski jesli idzie o msze, masę rozwodów (wiele) żeby wyłudzić kasę...więc po co te komentarze. Mucha jedyna w rządzie która może coś załatwić (s-17, kasa na stadion i basen) a w swoim regionie się ją dołuje. Żenada i prowincja. Nie ma drugiego regionu w polsce który tak pluje na swoich (w każdej dziedzinie)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
m napisał:
Ludzie jestescie żenujący...okręg lubelski - według badań Kościoła jeden z najgorszych regionów Polski jesli idzie o msze, masę rozwodów (wiele) żeby wyłudzić kasę...więc po co te komentarze. Mucha jedyna w rządzie która może coś załatwić (s-17, kasa na stadion i basen) a w swoim regionie się ją dołuje. Żenada i prowincja. Nie ma drugiego regionu w polsce który tak pluje na swoich (w każdej dziedzinie)
Hahaha zobaczymy pieniądze na stadion ale chyba jak ktoś wygra w totka i pożyczy państwu. Niestety ale każdy poprzedni komentarz jest prawdą. A ,,polsce" to się pisze ,,POLSCE"!!!!!!! Oby mniej takich patriotów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to teraz ma dużo wolnego czasu i chyba nie musi z nikim walczyć o 1 czy dwie godzinki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dlatego mu rogi przyprawiłaś Joasiu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mąż miał niestety rację
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiarygodność GW http://www.wykop.pl/ramka/1071279/zastanawialiscie-sie-jak-wyglada-warsztat-dziennikarski-gazety-wyborczej/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A juz myslalem ze Muszka, pani ministra jest osoba inteligentna majac znaczek Dr. a ta dziwi sie chlopu ze chce aby troche z nim i z rodzina byla. Niby taka madra a taka glupia!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mąż wiedział o nieudacznictwie politycznym,ale w gruncie rzeczy to ministra niewyżyta "laska" jak Jagna w Chłopach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo mąż wiedział, że tak się z Palikotem zabawiasz Asiu... http://konserwatyzm.pl/artykul/3890/rychu-kalisz-gadzinowski-palikot-biedron-i-grodzka-na-homota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://konserwatyzm.pl/artykul/3890/rychu-kalisz-gadzinowski-palikot-biedron-i-grodzka-na-homota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...