Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Joanna Mucha zostawiła dzieci z byłym mężem w Lublinie

Utworzony przez Gość, 7 grudnia 2011 r. o 11:56
"Niestety w Lublinie będę tylko w weekendy - tłumaczy" ... jak ją puści z Warszawy ten ekonomista od Tuska, Janusz Jankowiak, który jest jej nowym chłopakiem. W weekendy są w Warszawie najlepsze imprezy przecież. Warto wyjeżdżać na lubelską wieś ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzicie dzieci, mama ma nowa prace samochod faceta a wy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
"Niestety w Lublinie będę tylko w weekendy - tłumaczy" ... jak ją puści z Warszawy ten ekonomista od Tuska, Janusz Jankowiak, który jest jej nowym chłopakiem. W weekendy są w Warszawie najlepsze imprezy przecież. Warto wyjeżdżać na lubelską wieś ?
warszawa? imprezy? tos dal do pieca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mucha wybrała stolicę niż Kaczy zaścianek jakim jest Lublin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też bym tak chciała, jestem po studiach ekonomicznych, uważam się za śliczną dziewczynę. Od roku szukam uczciwej pracy bezskutecznie. Czy znajdzie Pani dla mnie stanowisko w Warszawie ? Iza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wpierw takiego spojrzenia się nie miało,bo co innego się zachciało,a życie swoje zrobi,tęsknota już wychodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenujące. Kobieta, która nigdy się dziećmi nie zajmowała, tylko swoją karierą. Zostawiła dwóch udanych synów, oddała ich bez walki, bo spieszno jej było do rządowej posady i lodów kręconych z nowym-starym kochankiem, opowiada o tęsknocie za dziećmi. Rzygać mi się chce. Nawet hipokryzja ma swoje granice.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idalia napisał:
Żenujące. Kobieta, która nigdy się dziećmi nie zajmowała, tylko swoją karierą. Zostawiła dwóch udanych synów, oddała ich bez walki, bo spieszno jej było do rządowej posady i lodów kręconych z nowym-starym kochankiem, opowiada o tęsknocie za dziećmi. Rzygać mi się chce. Nawet hipokryzja ma swoje granice.
tez sie podpisuje pod ta wypowiedzia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poczuła psi swąd, jak Gardias; wyrwało się to z prowincji do wilekiego miasta, zbajerowane przez wyliniałego kocura ze stolycy, he, he. Też chciałbym miec 19 lat młodszą ;-) Ale kasy mam za malo. Ot, kobieta to proste zwierzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czemu tu się dziwić? Najważniejsze to dogonić Europę w tym co najgłupsze. Dlatego mąż, dzieci są niczym przy karierze, ustawionym narzeczonym, itd. Po co komu rodzina? Trzeba iść z duchem czasu i lansować zw.homoseksualne oraz wprowadzać do parlamentu kogoś kto podaje, ze jest kobietą, chociaż wygląd (nie mam na myśli ubioru) całkowicie temu zaprzecza. Czuję się jak w cyrku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prośba, niech pracuje w Warszawie jak najdłużej. Na dziś nie widzę żadnych korzyści dla Lubelszczyzny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Iza napisał:
Ja też bym tak chciała, jestem po studiach ekonomicznych, uważam się za śliczną dziewczynę. Od roku szukam uczciwej pracy bezskutecznie. Czy znajdzie Pani dla mnie stanowisko w Warszawie ? ale nie trenowałaś karate i nie masz czarnego pasa Iza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To mąż, będzie mógł pójść wcześniej o 6 lat na emeryturę, jak chce Pawlak, bo wychowuje dwoje dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idalia napisał:
Żenujące. Kobieta, która nigdy się dziećmi nie zajmowała, tylko swoją karierą. Zostawiła dwóch udanych synów, oddała ich bez walki, bo spieszno jej było do rządowej posady i lodów kręconych z nowym-starym kochankiem, opowiada o tęsknocie za dziećmi. Rzygać mi się chce. Nawet hipokryzja ma swoje granice.
Nie chrzań ! Każdy ma w życiu swoje 5 minut. Jej synowie to nie małe dzieci. Matka nie musi walczyć o swoje dzieci, dzieci mają też ojca i to odpowiedzialnego i dobrego ojca. Gazety ze wszystkiego robią sensację i krzykliwe tytuły. Pani Mucha jest teraz ministrem pracuje dla dobra kraju a więc i nas wszystkich. To jej sprawa jak układa sobie życie prywatne i komu kręci lody (żenujące określenie) Ministerstwo Sportu to nie bajka,kilka miesięcy zostało do mistrzostw w piłce nożnej, a w PZPN bagno i tylko Pani Minister może ratować nasz wizerunek , jest wybitnym fachowcem i spoczywa na niej olbrzymia odpowiedzialność. Dzięki tak oddanym i pracowitym ludziom Polska będzie rosła w siłę a ludziom będzie żyło się dostatniej. Pewno głosowałaś na PiS lub Palikota i nie potrafisz obiektywnie patrzeć na sprawy naszego kraju i Europy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech o miejsca pracy w lublinie. Bardzo się tu przydadzą. Inaczej czeka Nas upadek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marta napisał:
... Ministerstwo Sportu to nie bajka,kilka miesięcy zostało do mistrzostw w piłce nożnej, a w PZPN bagno i tylko Pani Minister może ratować nasz wizerunek , jest wybitnym fachowcem i spoczywa na niej olbrzymia odpowiedzialność. Dzięki tak oddanym i pracowitym ludziom Polska będzie rosła w siłę a ludziom będzie żyło się dostatniej. Pewno głosowałaś na PiS lub Palikota i nie potrafisz obiektywnie patrzeć na sprawy naszego kraju i Europy.
hahaha ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież "Polska jest najważniejsza". Więc dlaczego się dziwicie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Juzef' timestamp='1323256463' post='567064'] Mucha wybrała stolicę niż Kaczy zaścianek jakim jest Lublin. [/quote Warszawa wygrała z dziećmi. Przyjemność przed odpowiedzialnością
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać że rostanie z męzem nastąpiło poprawnie [chociaz rozwód z klasa bedzie rozwodem i delimatem dzieci i rodziców]ważne aby nie zapominała o synach byłym meżu????? a szczególnie o Lublinie tu się WYPROMOWALA tu LUBLINANIE na nią GłOSOWALI aniw Wawa czy Gdansk ,Powinna zawdzięczac mieszkancom i miastu .Dlatego Lublin prosi o poparcie minimum PŁYWALNI Olimpijskiej dla utalentowanych pływaków Czerniak ,Radlinska i wielu wielu innych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
monika napisał:
A czemu tu się dziwić? Najważniejsze to dogonić Europę w tym co najgłupsze. Dlatego mąż, dzieci są niczym przy karierze, ustawionym narzeczonym, itd. Po co komu rodzina? Trzeba iść z duchem czasu i lansować zw.homoseksualne oraz wprowadzać do parlamentu kogoś kto podaje, ze jest kobietą, chociaż wygląd (nie mam na myśli ubioru) całkowicie temu zaprzecza. Czuję się jak w cyrku.
A ja jak w wariatkowie-tylko zastanawiam się kto zwariował: ja czy oni?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...