Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Julia Tymoszenko: Jesteśmy narodem, którego już nikt nigdy nie rzuci na kolana

Utworzony przez ,,, 23 lutego 2014 o 16:34
Raczej są narodem który gloryfikuje rzezie w wykonaniu OUN i UPA.Ukraina Wschodnia potępiała te zbrodnie i odcinała się od nich.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Naród, który gloryfikuje złodziejkę Tymoszenko i uważa ją za swoją bohaterkę narodową jest dla mnie mało zajmujący.
0
Czy w  tak skorumpowanym kraju da się zbudować coś prócz dyktatury? A co niby ma zmienić się jeśli są duże szanse na powrót władzy Tymoszenko. Akurat jej więzienie się należało. Nie bądźmy naiwni Rosja sobie z nimi łatwo poradzi nawet się nie zorientują kiedy zostaną wydymani.  
0
Naród, który gloryfikuje złodziejkę Tymoszenko i uważa ją za swoją bohaterkę narodową jest dla mnie mało zajmujący.
O co pianę CYCU toczysz ??  a u nas z TW .  BOLEK,  było inaczej, szybko CYCU już  zaPOmniałeś.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: