Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Justyna Kowalczyk wybiera luksusową klasę GL

Utworzony przez greg, 5 maja 2010 r. o 09:40 Powrót do artykułu
Niestety nie kazdego stac na taki samochod, ja musialbym wymienic swoje auto no ale niestey bez kredytu sie nie obedzie. ne wiem tylko jaki bank wybrac?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to zależy jakie autko - ja sprowadzałem ostatnio z Niemiec i na to kredyt brałem w getine z 0% marży, dają też na autka w kraju - nowe i używane i dają szybko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw wybierz samochód, następnie przedział cenowy, a później do banku po kredyt. Na twoim miejscu brałbym coś nowszego jakiś 2-3 letni samochód będzie w sam raz. Co do kredytu to ci nie pomogę za bardzo, może przejdź się do doradcy finansowego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
greg napisał:
Niestety nie kazdego stac na taki samochod, ja musialbym wymienic swoje auto no ale niestey bez kredytu sie nie obedzie. ne wiem tylko jaki bank wybrac?
Tez slyszalem pozytywne opinie odnosnie Getin, sam mysle o zmianie, bo moja 12 letnia mazda troche mi szwankuje. Wychodze z zalozenia ze jak brac to swieze auto nawet jesli mialoby sie troche je splacac, a ponoc drogo u nich nie jest...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...