Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Juwenalia 2010: Czesław Śpiewa w muszli koncertowej (wideo)

Utworzony przez la_fresa, 8 maja 2010 o 15:58
Racja. Koncert był wyjątkowo udany. Kto sobie chciał, to siedział komfortowo na swoim miejscu. Wedle woli ludzie stali i bawili się pod sceną. Kulturalnie, miło, bez popychania, bez dotykania zbędnego w porównaniu z koncertem IRY, na który po Czesławie dotarłam to po prostu cud, miód. Ale to wszystko to to jednak chyba jest kwestia mentalności. Generalnie co kto lubi. Ja <3 Czesława .
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Mam wrażenie,że żaden student tego nie pisał. Śmieszne jest to,że choć studenci zaprosili świetne zespoły, znane,wysokiej klasy (mam na myśli IRA,Myslovitz,Kult,TLove czy Lady Pank czyli czołówka sceny) to i tak trzeba się do czegoś doczepić,komuś coś wygarnąć choć samemu nie potrafi się nic zorganizować. Najlepiej siedzieć w domu i nie wychodzić, i słuchać radia.
0
Nie mogą.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: