Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Juwenalia 2010: Happysad i T.Love na Medykaliach (zdjęcia) (wideo)

Utworzony przez Bywalec na koncertach, 10 maja 2010 r. o 15:15
Nagłośnienie pożal się Boże. Co to za pierdziawki były??? Aż dziw że T. Love się zgodzili grac na takim sprzęcie ale to pewnie dlatego że Muniek był pijany co było widać na każdym kroku i słychać w głosie. Mógł przynajmniej poczekać do afterparty po koncercie. Ochrona!?!?!? Tam była w ogóle ochrona??? Chyba tylko przy wejściu bo nigdzie więcej ich nie było widać. Lali się gdzie popadło i nikt nic sobie z tego nie robił. Miejmy nadzieję, że w przyszłym roku będzie to profesjonalniej zrobione.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powiem tak , Muniek , fakt , troszeczke chyba wypił , ale koncert dał genialnyyyyyy , jeden z lepszych na jakich byłem Happysad podobnie :] Nagłośnienie , fakt mogło być lepsze , ale też nie ma co dramatyzować :] Ochrona , tutaj się zgadzam , nawet sam Muniek ze sceny prosił aby coś tam doglądali więcej , ale czego się spodziewać po tych bucach w błyszczących dresach, szumnie nazywających siebie ochroniażami , osobiscie uważam że ludzie odpowiedzialni za ochronę powinni bardziej przykładać się do roboty , bo jeżeli na juwenaliach dbanie o bezpieczeństwo studentów i reszty gości , ogranicza się do sprawdzania torebek dziewczynom, oraz zabranianiu wnoszenia piw innych marek, to i ja mogę tam stać na ochronie , też potrafie przybrać tępy wyraz twarzy No, ale ... suma sumarum to chyba jedno z nielicznych uchybień jakie tam zauważyłem , ogólnie to chylę czoło przed samorządem UM , świetnie zorganizowany czas , genialne zespoły , na chodźkowie wiele zabaw itp , no i Muniek! , mam nadzieje, że za rok juwenalia będą stały przynajmniej na takim samym poziomie ! :] DZIĘKUJE ! :]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"powiem tak , Muniek , fakt , troszeczke chyba wypił , ale koncert dał genialnyyyyyy , jeden z lepszych na jakich byłem " TROSZECZKĘ? PRZECIEŻ ON BYŁ NAWALONY JAK SZPADEL!!! TYCH FAŁSZÓW TO SIĘ SŁUCHAĆ NIE DAŁO!!! ŻENADA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aga napisał:
"powiem tak , Muniek , fakt , troszeczke chyba wypił , ale koncert dał genialnyyyyyy , jeden z lepszych na jakich byłem " TROSZECZKĘ? PRZECIEŻ ON BYŁ NAWALONY JAK SZPADEL!!! TYCH FAŁSZÓW TO SIĘ SŁUCHAĆ NIE DAŁO!!! ŻENADA!
Muniek jest zawsze nawalony, tym razem nawet nie tak bardzo jak zazwyczaj, tylko pod koniec "dał czadu"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapomniał tekstu "Kinga" to jest niewybaczalne !!! Co jak co ale Kinga? Muniek miej szacunek dla fanów, nie pij przed pij po!1!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety dzisiaj były dni Pszowa (Śląsk). Muniek tam ponownie pojawił się pijany, jednakże w takim stopniu iż musieli przerwać koncert. "Artysta" wywrócił się na scenie 3 razy!! To jest wielka kompromitacja. Byłem 2 lata temu na koncercie T.Love i tam był normalny, chciałem ponownie przeżyć taki koncert jak wtedy... Rozczarowałem się!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też byłam na tym koncercie w Pszowie, maskara, zero szacunku dla fanów :/ koncert fatalny, bełkot zamiast śpiewu :/ szkoda czasu, a przecież T.Love jest rewelacyjnym zespołem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
było ekstra! happysad najlepszy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...