Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Było ok.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Chorzy ludzie, cieszą się że za parę lat zasilą grono "dobrze wykształconych" bezrobotnych lub jak ktoś to dobrze określił wykształciuchów.
0
Chorzy ludzie, cieszą się że za parę lat zasilą grono "dobrze wykształconych" bezrobotnych lub jak ktoś to dobrze określił wykształciuchów.
Nie wiem co bardziej boli - to, że ludzie po prostu dobrze się bawią (a przecież nie są to tylko studenci) i przeszkadza to cebulakom, czy może fakt, że nie udało się dostać dyplomu?
0
Wie ktoś o której koncerty się zaczynają? ;)
0
''Chorzy ludzie''? A może ludzie z ambicjami, którzy pragnął posiadać jakąś większą wiedzę oprócz tej jak dobrze skleić cegłę z cegłą?
0
Niestety ten co "skleja cegłe z cegłą" zarobi później więcej niż Ci co "posiedli większą wiedzę" przeważnie z humanistycznych przedmiotów.
0
Osobiście wolałbym zarabiać mniej ale robić to co kocham. Życie przynajmniej nie wkurwiało by mnie gdy rano otworzę oczy.
0
A co kogo obchodzi kto ile zarabia i jakie kto ma wykształcenie! Sa juwenalia to trzeba się bawić (na bogato winko tanie wypić) i niczym się nie przejmować :D pozdr dla wszystkie studenty, buraki, cebulaki i inne ceglaki :P
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: