Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

K-17 > W Izbicy TIR przewrócił się na dwa samochody. Ruch wahadłowy

Utworzony przez Lukasz19, 1 lipca 2008 o 19:58
TIT sie przewrócil ale na jeden samochód a nie na 2 jak napisał jakis redaktor. JAk ktos nie wierzy to moge wyslac zdjecie bo mam.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Lukasz19 napisał:
TIT sie przewrócil ale na jeden samochód a nie na 2 jak napisał jakis redaktor. JAk ktos nie wierzy to moge wyslac zdjecie bo mam.
na jeden ale dwa osobowe uszkodzone. tez mam foty... serej
0
Właśnie 2 uszkodzone ( osobowe) a to wielka rożnica czy 2 pod Tir;em czy 2 uszkodzone ( nie liczac TiR'a)
0
Lukasz19 napisał:
Siemanko;) morzesz wyslac fotki to moj e-mail; bogumil21@interia.pl DZIEKI
0
bobiko21 napisał:
Siemanko;) morzesz wyslac fotki to moj e-mail; bogumil21@interia.pl DZIEKI
yo yo to jak bedzie z tymi fotkami? Bo kolesa tego co przygniotlo znam i chcial bym zobaczyc jak to wszystko wyglada dzieki
0
Zdjecia juz poszly
0
lukasz19 napisał:
Zdjecia juz poszly
Wybacz kolego ale nic mi niedoszlo, moglbys wyslac jeszcze raz :bogumil21@interia.pl dzieki
0
widzałem jak to wyglądało po wypadku i to straszna masakra była, napiszcie mi czy komuś coś się stało?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: