Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kaczyński: Katastrofa smoleńska coraz bardziej wygląda na zamach

Utworzony przez ola, 28 marca 2012 o 14:11
nie wiem czy to zamach ! ale od czasu katastrofy coraz więcej faktów podpowiada mi że mamy do czynienia ze skandalicznym prowadzeniem wyjaśnień tej katastrofy
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ola napisał:
nie wiem czy to zamach ! ale od czasu katastrofy coraz więcej faktów podpowiada mi że mamy do czynienia ze skandalicznym prowadzeniem wyjaśnień tej katastrofy
Tak było przecież od samego początku.Który inny kraj pozwoliłby sobie na tak jawne i ostentacyjne niszczenie najważniejszych dowodów w sprawie a przede wszystkim samolotu.To mogli by sobie sovieci zrobić w którejś ze swoich republik a nie w demokratycznym unijnym kraju.Albo nic nie znaczymy dalej w europie albo sowieci dostali CICHE przyzwolenie od naszych pachołków Moskwy na totalną profanacje wszystkiego co dotyczy tej sprawy,i jeżeli tak jest to należy wszystkich za to rozliczyć.
0
rząd Polski to wielki skandal.najgorszy w historii.
0
Kaczka ty chory psychicznie schizowcu , wybuchy , strzały! Wciskaj te durnoty swoim zidiociałym chorym moherom!! W Lubelskim ich pełno , to dawaj tutaj województwo po jebów:)
0
A co mówią lekarze???
0
- Chciałbym wiedzieć, dlaczego minister spraw zagranicznych Polski już niewiele po (godz.) 9. (...) wiedział, że wszyscy zginęli. Skąd wiedział? Kilkanaście minut późnej wiedział już, że katastrofa była wynikiem błędu pilota. Skąd mógł to wiedzieć? - pytał Kaczyński.- Łahahahahhahaha kaczor ty głupasie , tablete do ryja , i na wyro spać psycholu!!!
0
Gość napisał:
- Chciałbym wiedzieć, dlaczego minister spraw zagranicznych Polski już niewiele po (godz.) 9. (...) wiedział, że wszyscy zginęli. Skąd wiedział? Kilkanaście minut późnej wiedział już, że katastrofa była wynikiem błędu pilota. Skąd mógł to wiedzieć? - pytał Kaczyński.- Łahahahahhahaha kaczor ty głupasie , tablete do ryja , i na wyro spać psycholu!!!
Jak wszystkie POjeby takie jak ty, to nie dziwię się że staczają się już na dno. Myślę że jeszcze przed EURO będzie już POzamiatane i zaświeci słoneczko.
0
Gość napisał:
JUDE ????
0
Skoro Jarosław Kaczyński podnosi sprawę AMNEZJI, to warto mu przypomnieć, że już wkrótce bo 10 kwietnia mija SIÓDMA rocznica śmierci jego ojca Rajmunda. Warto tam zajrzeć, bo pomnik ojca na Powązkach (jak widać na zdjęciu w wikipedii) jest bardzo biedny. Może część kwiatów przeznaczonych na postawienie ich na chodniku przed Pałacem Prezydenckim zanieść na grób ojca.
0
Jak czytam te posty to się wcale nie dziwię że Lubelskie jest zaściankiem Polski, pełno tu przygłupów wieżących w teorję spiskową jaka mętalność taki region gratulacje mochery
0
Gość napisał:
Odezwał się czerwony pachołek Moskwy.
0
Gość napisał:
Odezwał się czerwony pachołek Moskwy.
Łahaha tłuku pisdowski , jak ja nawet nigdy u ruskich nie byłem , wy pisdowskie świrki macie nasrane w tych psychicznyh łubach , schizofrenia jak nic , kaczka z macierewiczem was pozarażali!!Coś sobie ubzduracie w tych pustych chorych łubach , i kłapiecie tymi dziobami! P.S żydem też nie jestem , nawet żadnego nie znam , moi rodzice są czystej krwi Polakami:)
0
PASTOR napisał:
JUDE ????
yhy:)
0
Gość napisał:
Łahaha tłuku pisdowski , jak ja nawet nigdy u ruskich nie byłem , wy pisdowskie świrki macie nasrane w tych psychicznyh łubach , schizofrenia jak nic , kaczka z macierewiczem was pozarażali!!Coś sobie ubzduracie w tych pustych chorych łubach , i kłapiecie tymi dziobami! P.S żydem też nie jestem , nawet żadnego nie znam , moi rodzice są czystej krwi Polakami:)
Może byś i tak chciał BUCU ale wiesz że to niemożliwe, CZEWRWONY PACHOŁKU,KONFIDENCIE MOSKWY.
0
Jarkowi prochy odstawili więc znowu ma zwidy i zaczyna bełkotać. 10ty się zbliża więc pora zacząć miesiączki kacze.Obleśny typ.
0
jacenty napisał:
Jarkowi prochy odstawili więc znowu ma zwidy i zaczyna bełkotać. 10ty się zbliża więc pora zacząć miesiączki kacze.Obleśny typ.
JUDE ?????
0
jacenty napisał:
Łahaha dobrze gadasz
0
Gość napisał:
Może byś i tak chciał BUCU ale wiesz że to niemożliwe, CZEWRWONY PACHOŁKU,KONFIDENCIE MOSKWY.
JUDE?
0
Moim zdaniem coraz więcej wskazuje na to, że tan mały człowieczek (i nie tylko o wzrost mi chodzi) z tej chorej manii prześladowczej się nie wyleczy. Tylko naprawdę mi żal, że te idiotyzmy ktoś może brać na poważnie!
0
Gość napisał:
Łahaha dobrze gadasz
Nie ma cię kto chwalić CZERWONY BUCU to sam sobie piszesz pochwały.
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: