Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kaczyński o Tusku: Premierem był złym, ale życzę mu jak najlepiej i gratuluję

Utworzony przez Rob, 31 sierpnia 2014 r. o 17:32
A Kaczyński w czym jest dobry ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Kaczyński w czym jest dobry ??
Zależy kto pyta ? Miękka Pyta ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Kaczyński w czym jest dobry ??
Kaczyński nie jest premierem... ale jest wielkim patriotą! Może napisz w czym Tusk jest dobry...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Kaczyński w czym jest dobry ??
Ważne że dupy nie daje ani kacapom,ani szwabom .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kaczyński nie jest premierem...  Może napisz w czym Tusk jest dobry...
  Tusk jest dobry w tym, że dostał się na szczyt UE. A Kaczyński nie jest premierem, bo nie umiał tego osiągnąć. Proste, co nie? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ważne że dupy nie daje ani kacapom,ani szwabom .
A cholera wie, co on tam robi.. Może nie daje, bo nie umie..?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tusk jest dobry w tym, że dostał się na szczyt UE. A Kaczyński nie jest premierem, bo nie umiał tego osiągnąć. Proste, co nie? 
Nic do powiedzenia na tym  szczycie nie będzie miał , bo ani me ani be ani kukuryku,języków komuch się musi uczyć,a pozatym będzie tam tylko za słupa robił jak Baleron u Masy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a pozatym będzie tam tylko za słupa robił jak Baleron u Masy.
Być może, ze za słupa, ale się dostał, a Kaczyński nie. I nie wiadomo, za kogo robiłby Kaczyński, gdyby się dostał. Weź daj spokój... Poza tym Tusk ma lepszą prezencję, a Kaczyński mały, łysy, stary i zacietrzewiony. Własnie to jest jego problemem od lat - zacietrzewiony...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja mu życzę jak najgorzej za tą biedę do jakiej doprowadził, oby zabrakło mu pieniędzy na leczenie i na jedzenie, niech zobaczy jak to jest fajnie  tak żyć w chorobie i biedzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja mu życzę jak najgorzej za tą biedę do jakiej doprowadził, oby zabrakło mu pieniędzy na leczenie i na jedzenie, niech zobaczy jak to jest fajnie  tak żyć w chorobie i biedzie
Współczuję ci, naprawdę szczerze, bo czuję, że szczerość wynika z twojej wypowiedzi. Daj numer konta /5220875/, to przeleję ci 100 zł mojego skromnego i szczerego wsparcia. Kokosów nie mam, luksusowych aut nie mam, ale żyję realizując tylko te potrzeby, które są do życia potrzebne człowiekowi..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..media z uporem komunistycznych cenzorów za każdym razem umieszczają zdjęcia Jarosława Kaczyńskiego mające sugerować, że dotknięty jest zespołem Downa. Zauważam to od samego początku politycznej aktywności politycznej tego męża stanu. Czy prokurator nie winien zająć się ta sprawą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..media z uporem komunistycznych cenzorów za każdym razem umieszczają zdjęcia Jarosława Kaczyńskiego mające sugerować, że dotknięty jest zespołem Downa. Zauważam to od samego początku politycznej aktywności politycznej tego męża stanu. Czy prokurator nie winien zająć się ta sprawą?
A czy zauważyłeś ile Polski zostało w Polsce! I czy prokurator nie powinien zająć się tą właśnie sprawą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..media z uporem komunistycznych cenzorów za każdym razem umieszczają zdjęcia Jarosława Kaczyńskiego mające sugerować, że dotknięty jest zespołem Downa. Zauważam to od samego początku politycznej aktywności politycznej tego męża stanu. Czy prokurator nie winien zająć się ta sprawą?
Niech sobie umieszczają. Ja i tak wiem, że Kaczyński nie ma zespołu Downa. Jest normalnym człowiekiem, tylko bardzo sfrustrowanym, zacietrzewionym i to jest jego problem, bo on męczy się z tym..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic do powiedzenia na tym  szczycie nie będzie miał , bo ani me ani be ani kukuryku,języków komuch się musi uczyć,a pozatym będzie tam tylko za słupa robił jak Baleron u Masy.
Będzie chój wisiał za ZAMACH SMOLEŃSKI a za ambergold sami Polacy go rozlicza !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie chój wisiał za ZAMACH SMOLEŃSKI a za ambergold sami Polacy go rozlicza !!!
Będzie buc teraz miał moc to może wrak Tupolewa od kacapów wyrwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kaczyński nie jest premierem... ale jest wielkim patriotą! Może napisz w czym Tusk jest dobry...
Taki z niego patriota a na Majdanie z kim maszerował ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj tylko kolesie i aferzyści mają się coraz lepiej. A uczciwemu Polakowi pozostało oglądanie... dzieła zniszczenia własnego kraju. A Kaczyński był i jest patriotą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakiś intelektualny nieborak stara dowartościować swoją ułomną osobowość podpisując post "rozbawiona Iwona". Wszyscy czytający forum wiedza doskonale, że Jej posty są pozbawione wulgaryzmów oraz inwektyw! Innymi słowy, prowokacja niskiej próby, równa ilorazowi IQ miernoty próbującej pokazać kulturalną osobę w złym świetle ... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy dobrze życzący ojczyźnie, powinien życzyć Panu Kaczyńskiemu zdrowia psychicznego! Obawiam się, że to już zbyt późno, ale nadzieja umiera ostatnia ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kaczyński nie jest premierem... ale jest wielkim patriotą! Może napisz w czym Tusk jest dobry...
Tusk ma dziadka z  WERMACHTU,  czy to mało aby go predysponować do takiej funkcji, doliczając do tego  "Krzyż Żelazny  " za Smoleńsk i Tupolewa,czy to nadal mało ? tam tylko swoich i bardzo zasłużonych biorą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...