Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kaczyński: Walka przybrała charakter swego rodzaju chuligaństwa

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 grudnia 2016 o 13:31 Powrót do artykułu
pis - komuniści i złodzieje
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kaczyński, dobrze to ująłeś - jesteście totalnymi chuliganami. Weż tchórzu odpowiedzialność za swoje decyzje.
0
Ta banda co okupuje Sejm, jest przeciwko praworządności w kraju. Nadzieja w PIS i jego posłach wybranych w wyborach. Brawo PIS, precz z komunistami spod znaku sld, po i innych bandytów w białych kołnierzykach. Gdzie jest prokurator i sądy na to bezprawie, jakie dzieje się w Sejmie RP. Pogonić tą bandę ubeków, komunistów i innej podobnej swołoczy, która okupuje trybunę sejmową.
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Ta banda co okupuje Sejm, jest przeciwko praworządności w kraju. Nadzieja w PIS i jego posłach wybranych w wyborach. Brawo PIS, precz z komunistami spod znaku sld, po i innych bandytów w białych kołnierzykach. Gdzie jest prokurator i sądy na to bezprawie, jakie dzieje się w Sejmie RP. Pogonić tą bandę ubeków, komunistów i innej podobnej swołoczy, która okupuje trybunę sejmową.
Kaczyński tchórzu - weź odpowiedzialność za swoje decyzje!
0
a ty jesteś największym chuliganem w dziejach RP, spieprzaj dziadu
0
Co miałem napisać napisałem pod manifestacją kodu ,,,,, Jan
0
OJCIE KACZYNSKIEGO RAJMUND przed smiercoia powiedzial BOZE CHRON POLSKE PRZED MOIMI SYNAMI
0
O czym ten "wsteczniak" pierniczy?.
0
hehe W 1970 w Gdańsku ponoć byli chuligani, w 1976 w Radomiu ponoć byli chuligani, w 1981 ponoć byli chuligani. I teraz są... chuligani. Władza się zmienia, ale jej mentalność i język nigdy. PiS = PRL bis.
0
SPiepszaj dziadu
0
Moze mi ktoś powiedziec co to jest obok Prezesa??????????????????
0
Buahahahaha prezes you make ma day. A spieprzaj dziadu i mowa nienawisci mistrzowsko przedstawiona w kabarecie czesuaf????, to jest 100% definicja hipokryzji i pełna obłuda oraz schozofrenia tego obłakanego pana.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: