Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kaczyński: Wiemy, że doszło do wybuchu, który został przeprowadzony w specjalny sposób

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 kwietnia 2017 r. o 07:32 Powrót do artykułu
Lista zaprzańców PO-PSL-Palikoty jest znana- Głosowali w 2012 w sejmie przeciwko sprowadzeniu wraku TU - 154: wszyscy uczestniczący w głosowaniu posłowie PO (197) oraz Ruchu Palikota (39). Przeciwko projektowi głosowała też większość posłów PSL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CHORZY NA UMYŚLE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby byli w pisie jeszcze ludzie z honorem, to w momencie wypowiadania przez wodza takich bzdur, zapadli by się pod ziemię. Tam zostali jednak, tylko wyznawcy. Swoją drogą zastanawiam się przy Jarosław faktycznie w te brednie wierzy, czy tylko robi perfidną grę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Choroba psychiczna to najgorsze co może spotkać człowieka ale najgorzej ma nie chory a ludzie wokół niego. Tacy chorzy psychicznie ludzie mający władzę od zawsze doprowadzali do tragedii cale narody. Dlatego opamiętajcie się ludzie i wyjdźcie na ulice bo za chwilę obudzicie się z 500+ w kieszeni ale z wojną na ulicach. Dlatego wybierając miedzy dżumą a cholerą wolę złodziejskie PO iż obłąkanych psychicznie w PIS. Pieniądze 500+ wam szczęścia nie dadzą jeśli kraj dalej będzie pogrążał się w tej "prawdzie" . Choroba się nie zatrzymała , ona postępuje!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....rozumiecie teraz, Szanowni Państwo, skąd oponenci biorą inspirację do licznych żartów i kpin? Na pewno politycy muszą "podgrzewać" atmosferę, ale czy koniecznie obrażaniem ludzkiej inteligencji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czasami na National Geographic oglądam serię "katastrofa w przestworzach". Przyzwyczajony jestem do tego, że jak komisja śledcza bada wypadek lotniczy to zatrudnia prawdziwych fachowców, od samolotów, a nie od latających dywanów. Poza tym wnioski jakie wysnuwają prawdziwe komisje trzymają się kupy, są przekonujące i logiczne. Gdy obejrzałem wczoraj wnioski z komisji ministra Macierewicza to po prostu nie wiedziałem co o tym myśleć, ale jakoś jedyne uczucie jakie mnie pierwsze nawiedziło zaraz po zdziwieniu to..... WSTYD. Wstyd, że państwo polskie z tymi władzami zatrudnia ludzi, którzy wyciągają wnioski jak z filmów - bajek. Ewidentnie komisja powołana do udowodnienia z góry narzuconych tez. Sorry, ale ja tez nie mogę już słuchać bredni jakie wygaduje poseł J.Kaczyński. To jest bełkot niewiele różniący się od kwakania kaczki na rzece. Zwykle Kwa Kwa Kwa..... i nic poza tym. Jak zobaczyłem tą animację gdzie w pełni sprawne skrzydło zaczyna się rozpadać na kawałki od jego końca, jak puzle, to przecież każdy - sorry- DEBIL nie łyknie takiej farsy. Jak skrzydło może się rozpadać na takie fragmenty samo z siebie? Nie no.... nie wiem jak wy.... ale ja wymiękam. Idę posłuchać kaczek.... na rzece. Dla uspokojenia. Może one coś mądrego "powiedzą"....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
"Zólwiki tuska z agentem kagiebe na miejscu zbrodni... czy potrzeba jeszcze innych dowodów?! Dozywocie w kamieniołomach!" ---Kolega jest tendencyjny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety powiem fakt niewygodny ale .. większość nie wierzy w te ewidentne kłamstwa o wybuchu ale jednocześnie większość to katolicy wierzący w zmartwychwstanie Jezusa..... To co działo się 2017 lat temu dzieje się na naszych oczach. Grupa fanatyków zebrała ludzi i stworzyła swoją wiarę , absurdalną i nierealną ale dla nich to jest wiara. Tak samo niestety zostali zadżumieni nasi przodkowie i uwierzyli w to że Jezus zmartwychwstał. Niestety ale te 2 wydarzenia są tożsame psychologicznie. Brak dowodów, absurdalna teza, jest wiara i ludzie którzy to wykreowali. Tak więc ja śmiejesz się z zamachu to dlaczego wierzysz w Jezusa??? W taki oto sposób szarlatani opętują nasze umysły. Ta wiara rośnie z pokolenia na pokolenie bo niewygodne fakty się ukrywa a wygodne wyolbrzymia a czas robi swoje. Tak powstają religie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciała były prawie gołe. Podmuch odarł je z ciał. Pozostały tylko paski i resztki spodni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokąd ten dziad żoliborski będzie niszczył Polskę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stara anodinowska "komisja laska" próbuje ośmieszać badania aerodynamiczne nowej komisji WAT i Acron Univ., ale sama takich badań nie przeprowadziła? Z siebie się śmiejecie... żałosne trzęsiportki opłacane przez moskali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście to był wybuch socjopatii mordercy brata,który kazał lądować!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moskiewskim trollom i zdrajcom mówimy Иди к черту!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maly kirasnalu jestes idiota jakiego jeszcze swiat nie widzial a wy pisowcy dalej go popierajcie a wtedy wojna gotowa Jest jedno ale ze kaczynski ten tchorz ucieknie z kraju Pytam dlaczego w 7 rocznice smierci nie byl w smolensku BO TO TCHORZ i wrzod na ciele polski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czasami na National Geographic oglądam serię "katastrofa w przestworzach". Przyzwyczajony jestem do tego, że jak komisja śledcza bada wypadek lotniczy to zatrudnia prawdziwych fachowców, od samolotów, a nie od latających dywanów. Poza tym wnioski jakie wysnuwają prawdziwe komisje trzymają się kupy, są przekonujące i logiczne. Gdy obejrzałem wczoraj wnioski z komisji ministra Macierewicza to po prostu nie wiedziałem co o tym myśleć, ale jakoś jedyne uczucie jakie mnie pierwsze nawiedziło zaraz po zdziwieniu to..... WSTYD. Wstyd, że państwo polskie z tymi władzami zatrudnia ludzi, którzy wyciągają wnioski jak z filmów - bajek. Ewidentnie komisja powołana do udowodnienia z góry narzuconych tez. Sorry, ale ja tez nie mogę już słuchać bredni jakie wygaduje poseł J.Kaczyński. To jest bełkot niewiele różniący się od kwakania kaczki na rzece. Zwykle Kwa Kwa Kwa..... i nic poza tym. Jak zobaczyłem tą animację gdzie w pełni sprawne skrzydło zaczyna się rozpadać na kawałki od jego końca, jak puzle, to przecież każdy - sorry- DEBIL nie łyknie takiej farsy. Jak skrzydło może się rozpadać na takie fragmenty samo z siebie? Nie no.... nie wiem jak wy.... ale ja wymiękam. Idę posłuchać kaczek.... na rzece. Dla uspokojenia. Może one coś mądrego "powiedzą"....                                                                          Jeżeli skrzydło naszpiowane jest trotylem i nitrogliceryną, w samolocie ukryta jest bomba termobaryczna i porusza się on w oparach sztucznej mgły z dodatkiem helu, to taki rozpad jest możliwy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś będzie film Smoleńsk 2 i tam Polacy obejrzą prawdziwą wersję katastrofy z 10 kwietnia i kto do niej doprowadził, a dzisiaj współwinny tej katastrofy co miesiąc urządza swoje szopki smoleńskie, w myśl zasady, że kłamstwo powtarzane 1000 razy staje się prawdą - ale do czasu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dość poniewierania Polaków przez tą gnidę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybuch był! Wybuch szaleństwa, głupoty, fanatyzmu i manipulacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Henio napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Czasami na National Geographic oglądam serię "katastrofa w przestworzach". Przyzwyczajony jestem do tego, że jak komisja śledcza bada wypadek lotniczy to zatrudnia prawdziwych fachowców, od samolotów, a nie od latających dywanów. Poza tym wnioski jakie wysnuwają prawdziwe komisje trzymają się kupy, są przekonujące i logiczne. Gdy obejrzałem wczoraj wnioski z komisji ministra Macierewicza to po prostu nie wiedziałem co o tym myśleć, ale jakoś jedyne uczucie jakie mnie pierwsze nawiedziło zaraz po zdziwieniu to..... WSTYD. Wstyd, że państwo polskie z tymi władzami zatrudnia ludzi, którzy wyciągają wnioski jak z filmów - bajek. Ewidentnie komisja powołana do udowodnienia z góry narzuconych tez. Sorry, ale ja tez nie mogę już słuchać bredni jakie wygaduje poseł J.Kaczyński. To jest bełkot niewiele różniący się od kwakania kaczki na rzece. Zwykle Kwa Kwa Kwa..... i nic poza tym. Jak zobaczyłem tą animację gdzie w pełni sprawne skrzydło zaczyna się rozpadać na kawałki od jego końca, jak puzle, to przecież każdy - sorry- DEBIL nie łyknie takiej farsy. Jak skrzydło może się rozpadać na takie fragmenty samo z siebie? Nie no.... nie wiem jak wy.... ale ja wymiękam. Idę posłuchać kaczek.... na rzece. Dla uspokojenia. Może one coś mądrego "powiedzą"....
                                                                        Jeżeli skrzydło naszpiowane jest trotylem i nitrogliceryną, w samolocie ukryta jest bomba termobaryczna i porusza się on w oparach sztucznej mgły z dodatkiem helu, to taki rozpad jest możliwy./////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// Henio , odsuń się od klawiatury !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ROSJANIE mają krew na rękach. Gdyby było inaczej, to śledztwo oddaliby komisji międzynarodowej łącznie z wrakiem. Zólwiki tuska i putina nad cie.ymi zwłokami na miejscu zbrodni potwierdzają tą tezę w 100%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...