Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kamil Chęć, Poniatówka w powiecie chełmskim

Utworzony przez Gość, 15 października 2014 o 11:22 Powrót do artykułu
Faktycznie, sami biedni schorowani rolnicy trzeba ich dotować bardziej.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Gościu na pewno najwięcej wiesz o pracy na roli, nie pozdrawiam
0
Fuck you malkontenci! Gdyby któryś z was wiedział ile człowiek musi pracować i jak ciężkie i czasochłonne jest prowadzenie tak dużego gospodarstwa to by nie wypisywał tych bezsensownych komentarzy. Najlepiej siedzieć na tyłku, narzekać i brać wszystko co państwo łaskawie da. Sam się weź do roboty zamiast marudzić. Nic nikomu z nieba nie spadło. On też ciężko pracuje na to co ma!
0
tak trzymaj telefon to chyba CI sie we wtorek gotował od wysyłania smsów .
0
Ludziska nie marnujcie czasu na dodawanie nic nie wnoszących nic nie zmieniających komentarzy tylko bierzcie telefony w dłoń i głosujcie na wybranych upodobanych rolników
0
kolesiu zaraz wygrana ci sie nie oplaci jak ty SAM na siebie juz tyle esow wyslales to wygrasz tylko z tysiac zlotych hahaha.. zal mi ciebie. bo to ludzie powinni cie wybrac a nie sam glosujesz na siebie.. wielki mi rolnik roku co sam na siebie glosuje :)
0
pozabieraj krowom telefony bo tyle smsow ci wysylaja ze zaraz bedziesz musial dokladac do wygranej haha
0
Ludzie to nie on wysyła na siebie sam smsy tylko firmy z którymi współpracuje! 
0
tak na pewno same firmy wysyłają na niego i ktoś w to uwierzy....haha śmieszne     tłumaczą się tylko winni
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: