Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kammel zabawiał gejów

Utworzony przez raf, 25 października 2009 r. o 11:06 Powrót do artykułu
Moze dal sobie zabeltac kakalko?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla paru zlotych d*** machac przed pedalami. zalosne i obrzydliwe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
normalny napisał:
dla paru zlotych d*** machac przed pedalami. zalosne i obrzydliwe
Uważać się za "normalnego" wypisując takie idiotyzmy, żałosne i obrzydliwe. Polscy ignoranci, nic dodać nic ująć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
raf napisał:
Moze dal sobie zabeltac kakalko?
Po bardzo zadowolonej minie widać że bełtać mogło wielu ! no i pewnie zacznie kartofelki gubić .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To "ust Mariana" chodzą nie tylko geje!! Ja tam byłam i wcale nie uważam, że to jest klub tylko dla homo. Było też wiele małżeństw w starszym wieku Niestety widziałam ten występ Kammela i muszę przyznać, że nie zagrzeje długo miejsca jako zabawiacz publiczności, bo jego przemyślenia o kociarzach były po prostu mało zabawne :| w przeciwieństwie do innych wystąpień tego wieczoru. Szkoda, że w Zamościu nie ma takiego klubu, gdzie występuje kabaret zabawiający gości .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe czy go teraz d..a piecze? hahah
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...