Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kandydat PiS do Sejmu szuka roboty

Utworzony 18 września 2015 r. o 17:09 Powrót do artykułu
Ten tytuł to nieuzasadniona złośliwość pod adresem p. Muszyńskiego....
Tytuł bardzo trafiony. ów jegomość wybiera się do sejmu sam nie wiedząc po co. Zamierza pytać wyborców co ma robić w sejmie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tytuł bardzo trafiony. ów jegomość wybiera się do sejmu sam nie wiedząc po co. Zamierza pytać wyborców co ma robić w sejmie.
Mam nadzieję że odpali pomysłodawcom chociaż połowę diety, w końcu za forwardowanie maila to i tak aż nadto. Pierwsza zrobi cośtam, ostatni jeszcze nie wiadomo co. A reszta lubelskiego pisu pomiędzy nimi :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzeczywiście komentarz złośliwy i humorystyczny zarazem. Nie rozumiem tylko bulwersu wszystkich ludzi na sam pomysł akcji. Przecież logiczne jest to, że Muszyński ma kilka koncepcji, które będzie chciał realizować. Zresztą propozcyje te przedstawiał na briefingu. To że dodatkowo pyta ludzi, to inna sprawa. To może pomóc mu zrozumieć, dostrzec najpilniejsze potrzeby mieszkańców lublina. Jestem za tym, żeby pytać i współpracowaćj jednocześie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może zamiast prywatnych maili powinien zbierać "zlecenia" jawnie, wtedy przynajmniej jest szansa na rozliczenie, a tak to tylko populizm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcę na pana głosować ,gdzie znajdę coś na temat pana programu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...