Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kandydatki do tytułu Miss Polonia Dziennika Wschodniego

Utworzony przez kaska, 22 maja 2012 r. o 16:56
Sztuczne laleczki. Ja puszysta a zem ładniejsza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
patrze i niedowierzam poza tą RAHIM nie widze zaadnej ladnej dziewcxzyny ludzie co to jest wybor najbrzydszej dziewczyny czy jak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wg mnie tez ta Rahim i ewentualnie Iwona Kasiak nadająsie tylko a reszta to chyba jakies znajome ludzi z jury
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nr 2.11.16 w porządku ale reszta .. sory ale to nie porozumienie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o maaaatko.... co to?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No masakra jakaś... Wychodzi na to, że albo ktoś lustra nie ma w domu, lub też ma nieszczerych znajomych, którzy podsunęli pomysł startu w MP...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale konio:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karolina Ławnik reszta to jakaś porażka skąd oni je wzieli z pastwiska? śmiech na sali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale paszkwile, tam idą te odważniejsze, nie ładniejsze i są efekty. to tak jak z władzą, idą lepiej postawieni a nie mądzrzejsi i później nie ma na kogo glosować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktycznie urodą nie grzeszą, nawet jeden facet ma tam swoją fotkę. A tak na serio... jest tyle ślicznych dziewczyn, a nie startują w miss, wysoka samoocena tych dziewczyn to nie wszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nr 2 fajna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na co ja pacze... słownie dwie które ujdą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fotki puszczone tak na żywioł, bez fotoszopa? bleee
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nr 13 muszę się napić, wódki wódki wódki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HSP napisał:
Wg mnie tez ta Rahim i ewentualnie Iwona Kasiak nadająsie tylko a reszta to chyba jakies znajome ludzi z jury
ty coś z oczami masz? Rahim z grubymi brwiami? jedyna opcja to 18 i 2 ... chociaż 18 lepsza i tyle, żadne Ławniki, bo są brzydkie ... ludzie litości!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak dla mnie to nr 19 jest dość ciekawy, nie wiem jak z figury ale z twarzy fajna d*** no i może ta nr 2
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maxx napisał:
jak dla mnie to nr 19 jest dość ciekawy, nie wiem jak z figury ale z twarzy fajna d*** no i może ta nr 2
na fb ma faajne fotki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masakra.... to jakies jaka takich brzydul dawno nie widzialem, przejde sie po kraku i znajde co najmniej 50 dziewczyn ladniejszych w pol godziny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Numer 5 jest najładniejsza wdług mnie !!! i Ewentualnie nr 2 .... a pozatym skąd oni te laski wyciągneli???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nr 2 mmmm reszta to jakas ( nie obrazajac nikogo ) zenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...