Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kandydatki do tytułu Miss Polonia Dziennika Wschodniego

Utworzony przez kaska, 22 maja 2012 r. o 16:56
Aleksandra Charytanowicz bardzo ładna dziewczyna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moim zdaniem , jedna dziewczyna sie nadaje. reszta to nie wiem skad wzieta,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janisz ma twarz jak pokemon a Kuśpit jest tak brzydka że powinni ja zdyskwalifikować. Te wybory to wstyd dla orgaizatorow u mnie na uczelni wiecej ladnych dziewczyn.... chociaż są też i fajne dziewczyny których niechce urazić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Numer 2 jest najlepsza po mojemy i 18 na miejscu nr 2
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dwie czy trzy dziewczyny, które wogóle powinny startować - reszta pomyliła imprezy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widze ze nareszcie zostaly usuniete te obrazliwe komentarze ! g r a t u l a c j e szkoda ze dopiero teraz ktos o tym pomyslal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konrad napisał:
Janisz ma twarz jak pokemon a Kuśpit jest tak brzydka że powinni ja zdyskwalifikować. Te wybory to wstyd dla orgaizatorow u mnie na uczelni wiecej ladnych dziewczyn.... chociaż są też i fajne dziewczyny których niechce urazić [/quote] [quote name='Konrad' timestamp='1337868175' post='633309'] Janisz ma twarz jak pokemon a Kuśpit jest tak brzydka że powinni ja zdyskwalifikować. Te wybory to wstyd dla orgaizatorow u mnie na uczelni wiecej ladnych dziewczyn.... chociaż są też i fajne dziewczyny których niechce urazić
weś sie człowieku ogarnij........Moze Ira jest ladniejsza??Albo vice miss??albo miss gracji czy diety ??weś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...