Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kantor internetowy? To się opłaca

Utworzony 12 kwietnia 2016 r. o 16:20 Powrót do artykułu
ja polecę kantor, którego sam używam  ***s://***kantory-plus.pl mają najlepsze na rynku kursy wymiany walut, a cała wymiana przebiega szybko i sprawnie. dzięki temu, że funkcjonują online, mogę od razu wysyłać złotówki zamiast koron norweskich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opłaca się, zwłąszcza gdy ktoś wymienia alutę często, jak np. ja. Duża oszczędność czasu i pieniędzy też zresztą. E-kantory oferują także dodatkowe, korzystne opcje, np.w Amronet mam cash back i nieco zarobku z poleceń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby się nie opłacało, nie wymieniałaby online, a już ponad rok tylko w ten sposób dokonuje przewalutowania. Moim faworytem jest e kantor Amronet, oprócz dobrych stawek bardzo dba o bezpieczeństwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przede wszystkim internetowe transakcje to oszczędność czasu. Korzystając z Amronet wiem, że nawet w ciągu kilku godzin przelew będzie na koncie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam konto na Gieldawalut.com. Też szybko przyjmują i realizują przelewy. Cenowo chyba nie do przebicia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobne stawki widziałem w Amronet. Konta można pozakładać w sumie i tu i tu, bo są bezpłatne. No i podpatrywać gdzie na daną chwilę korzystniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co powiecie na portal ***s://kantorlista.pl, to bardzo dobra stronka porównująca kursy w kantorach internetowych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałam sporo tzw porównywarek i w żadnej z nich pełnej listy e-kantorów raczej nie było. Nie przejmuję się tym,bo i tak nie zamierzam rezygnować z Amronet,gdzie już 3 rok kupuję dość regularnie EUR.  Kursy kursami, ale mnie najardziej przekonały do nich bezpieczne, sprawne przelewy za granicę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystkich zainteresowanych wymianą walut zapraszamy do nas ;) mamy w naszej ofercie najwięcej banków, przez co średni czas transakcji w naszym kantorze wynosi zaledwie kilkanaście minut. Świadczymy usługi przekazów zagranicznych (stała opłata już od 5 zł - niezależnie od kwoty), a nasze kursy przyprawiają pozostałe ekantory o ból głowy ;) ***dobrykantor.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest z czego wybierać teraz. Ważne żeby tylko trafić na bezpieczny kantor. Sam aktualnie kupuję walutę przez Pluskantor.pl bo i tanio i bezpiecznie, ponadto po zaejestrowaniu się dostałem super rabat, aż 80%.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez dwóch zdań jestem zwolennikiem e-kantorów. Polecić mogę Amronet, już parę lat aktywnie korzystam z konta, może jakichś wielkich sum pieniędzy nie wymieniam, lecz mimo wszystko oszczędność jest znacząca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy tak dobrych kursach jakie oferuje np Pluskantor.pl przy czym nie pobiera prowizji, zdecydowanie sie opłaca. Zresztą nie widziałem jeszcze e-kantoru, który byłby droży od stacjonarnego:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo się opłaca wymieniać na Gieldawalut.com moim zdaniem. Można po kursie własnym- czyli taniej niż wycena na już. Platforma też daje rabat dla nowozarejestrowanych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie formalności jak wymiana waluty czy przelew lubię załatwiać szybko, dlatego chętnie wymieniam przez Amronet. Obsługa wszystkich kont bankowych, nawet zagranicznych jest sprawna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najsprawniej i wyjątkowo korzystnie w Pluskantor.pl mi poszło. Rzetelna firma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kantory internetowe nie pobierają wysokiego spreadu,kursy walut też oferują lepsze. W praktyce miełam konta w kilku, a na dłużą współpracę zdecydowałem się z Amronet. Technicznie najlepiej sobie radzi z natychmiastową wymianą oraz przelewami międzynarodowymi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do opłacalności przewalutowania online nie mam wątpliwości. Chętnie korzystam z serwisu Gieldawalut.com co też bardzo pilnują aby transakcje były bezpieczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też korzystam z kantorów internetowych, mogę polecić ***s://***kantory-plus.pl/. szybko, bezpiecznie i uczciwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybór mamy nie mały:) Teraz korzystam z Pluskantor.pl ale i na poprzednie nie narzekałem.  Pluskantorze skorzystałem z promocji darmowej wymiany pierszych 5000 i na tyle spodobała mi się jego użyteczność na co dzień gdy często musże  biegu dokonać zakupu waluty, że jak najbardziej pod uwagę biorę dłuższą współpracę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdecydowanie numerem jeden spośród obecnie istniejących kantorów internetowych jest Pluskantor.pl. Oferuje on bardzo korzystne kursy oraz bardzo niską opłatę za przewalutowanie, co czyni go wartym zainteresowania :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...