Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kard. Dziwisz na urodzinach Radia Maryja: Mój przyjazd spotka się z krytyką (wideo)

Utworzony przez olo, 1 grudnia 2014 r. o 07:18
radio ma ryja?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I proszę jego główny JPII nie chciał rydzoka a łon - pcha ryja bo tam kasa !!! Ludzie co za hipokryzja co za śmieć tow. dziwiosz ??? Tacy ludzie na pewno wykończą resztkę tych co jeszcze wierzyli ! / nie mylić z bydłem chodzącym do Kościoła  a w sercu szatan i widły /  teraz kurtyna opadła to samo bydło i szans na zmianę nie ma, musi się wykrwawić i paść
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I proszę jego główny JPII nie chciał rydzoka a łon - pcha ryja bo tam kasa !!! Ludzie co za hipokryzja co za śmieć tow. dziwiosz ??? Tacy ludzie na pewno wykończą resztkę tych co jeszcze wierzyli ! / nie mylić z bydłem chodzącym do Kościoła  a w sercu szatan i widły /  teraz kurtyna opadła to samo bydło i szans na zmianę nie ma, musi się wykrwawić i paść
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wideo   : http://odu.pl/5d9i
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...