Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kard. Dziwisz: Ostatnie słowa Jana Pawła II na razie zostaną tajne

Utworzony przez papa, 1 maja 2012 o 09:08
sztab duma czym tu zaskoczyć ludzi jak wyduma sprawę odtajni.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
papa napisał:
sztab duma czym tu zaskoczyć ludzi jak wyduma sprawę odtajni.
Święta prawda,a którą prawdę kler wybierze? Zobaczymy
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Prawdziwa spuścizna po JP2. 1. Cudowne pomnożenie diecezji do roku 1972 było 17 diecezji. Za pontyfikatu „Papy” ponad dwukrotnie rozmnożyły się do 41. A dlaczego? Patrz pkt 4. 2. Cudownie rozmnożyły się kościelne metropolie do 15 szt 3. Cudowne rozmnożenie liczby biskupów do 131 szt 4.Cudowne rozmnożenie własności ziemi: dla diecezji i seminarium po 50 ha, parafii po 15 ha no i „odzyskanie” podobno zabranych gruntów. Seminaria padają, ale hektary zostają. 5. Cudowne rozmnożenie terytorium Watykanu na terenie Polski. W Polsce obszar kościelny przekracza już 22 krotnie wielkość Watykanu. 6. Cuda na patyku w nauczaniu religii. Za państwowe pieniądze utrzymujemy z podatków 31 tys. etatów nauczycieli religii co daje koszty około 1,08 mld złotych rocznie. 7. Za błogosławionym wstawiennictwem JP 2 mamy ponad 150 oficerów/ kapelanów Wojska Polskiego z generałami włącznie, suto opłacanych (pensja 5 do 7 tys.) z naszych podatków oraz 96 parafii garnizonowych. W niektórych miejscowościach wojska już nie ma, ale parafia i kapelani zostali. Pensje oficerskie nadal im przysługują. Kosztuje nas ta zabawa w katolików żołnierzyków około 25,5 mln zł rocznie. Dodać do tego ponad 200 kapelanów więziennych "obsługujących" 156 jednostek penitencjarnych. Etaty kapelanów w każdym szpitalu opłacane z NFZ, a jest tych kapelanów około tysiąca z płacą na poziomie lekarza. 7. Cudowne cyckanie Polski na bazie wymuszonego konkordatu, o Caritasie nie wspomnę. 8. Finansowanie z budżetu państwa, budżetów samorządowych i ze środków unijnych remontów kościołów oraz inwestycje w rodzaju „Bożej Opa(cz)trzności”, „Centrum Myśli..”, „Nie lękajcie się”.. bo i tak was wydoimy… Lecz jeszcze nigdy się nie zdarzyło, by któryś z nich podziękował podatnikom za ich utrzymywanie w Polsce. Ciągle są biedni, ciągle im mało… Oto wielka tajemnica wiary!!!!!!!!!!!!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ale wydarzenie powiem ale nie powiem poczekam albo nie poczekam
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ostnie slowa..la illaha i la llah muhammad rasulu llah
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: