Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kardynał Józef Glemp nie żyje. Miał 83 lata

Utworzony przez zzz, 23 stycznia 2013 o 23:25
jak dla mnie to swego rodzaju cżłowiek ikona, rocznik 1982 to i od małego był zawsze obecny gdzies tam, raz go nawet o metr minąłem, szkoda ze życie sie kończy, dobry czlowiek był, niech mu ziemia lekką będzie
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Też mi się przypominają czasy innego świata.Bez komputerów,gdzie anonimowo wylewa się pomyje.Z komunistyczną partią uczciwszą od dzisiejszych władz.Z ulicami odśnieżanymi przez więźniów.Z pustymi półkami ale dzieciństwem cieszącym się szczerze z najmniejszego drobiazgu.Z bardziej świadomym społeczeństwem
0
no sie natyrał chłopina
0
Jeden z nielicznych rozsądniejszych ludzi kościoła
0
Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie...
0
jeden z wielu napisał:
Też mi się przypominają czasy innego świata.Bez komputerów,gdzie anonimowo wylewa się pomyje.Z komunistyczną partią uczciwszą od dzisiejszych władz.Z ulicami odśnieżanymi przez więźniów.Z pustymi półkami ale dzieciństwem cieszącym się szczerze z najmniejszego drobiazgu.Z bardziej świadomym społeczeństwem
Moje dzieciństwo... A dla ks. kardynała - (*)
0
jeden z wielu napisał:
Młody wtedy byłeś, dlatego takie masz wspomnienia. Zazwyczaj każdy człowiek dobrze wspomina swoje lata młodości, tak to już jest. Prawda o tamtych czasach jednak nie jest tak "kolorowa" jak ją pamiętasz.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: