Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Karny penis na szybie: Kara za nieprawidłowe parkowanie

Utworzony przez gf, 14 czerwca 2011 r. o 09:16
Wokół Lublina mieszka 2,2 mln ludzi i nic się nie dzieje ciekawszego niż ku***y na szybie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wokół Lublina mieszka 2,2 mln ludzi i nic się nie dzieje ciekawszego niż karne ku***y na szybie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widziałem jak komuś te k...sy, oprócz umieszczenia niestosownej karteczki za szybą, spuściły powietrze z kół a to już jest wandalizm, tym bardziej, że błąd kierowcy był nieadekwatny do poroblemu jakiego mu narobili niedouczeni idioci. od karania jest policjia i straż.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no czasami stają tak że powinni im skasować auta ,ręce opadają dosłownie. a mistrzami to już są ludzie z rejestracją LSW , na początku myślałem że to tylko mit , ale .... niestety taka jest prawda , mistrzowie kierownicy zakichani
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I to tak Lublin jest fallusa wart...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gf napisał:
Wokół Lublina mieszka 2,2 mln ludzi i nic się nie dzieje ciekawszego niż ku***y na szybie?
No jest jeszcze pielgrzymka rowerowa do zielonej góry i ogłoszenia parafialne - czyli na zadupiu bez zmian.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam rejestrację LSW i parkuje prawidłowo więc nie uogólniajcie pawiany. Może zwrócicie uwagę, że na tym zapiź.dziu Lublinie nie ma gdzie zaparkować w kluczowych miejscach jak urzędy, centrum, nawet przy uczelniach za które niektórzy płacą nie ma gdzie stanąć. Myślę, że tak jeżdżąc przez godzinę i szukając miejsca koło ZUS czy US można się nieźle zainspirować, w końcu Lublin to miasto inspiracji i nie wypada przy tym kląć bo to kandydat na europejską stolicę kultury Włodarze miasta nie idźcie ta drogą, zmieńcie coś, aby zasypywać krater dzielący ten region od cywilizacji, której tu niestety nie ma, ponieważ stan tego miasta jest taki jak w miastach zachodniej Europy 25 lat temu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pikus napisał:
widziałem jak komuś te k...sy, oprócz umieszczenia niestosownej karteczki za szybą, spuściły powietrze z kół a to już jest wandalizm, tym bardziej, że błąd kierowcy był nieadekwatny do poroblemu jakiego mu narobili niedouczeni idioci. od karania jest policjia i straż.
Trudno sie z Toba nie zgodzic. Tym bardziej, ze bez powietrza w oponach, trudno przeparkowac auto w inne miejsce. Natomiast jestem za pietnowaniem kierowcow lekcewazacych zasady parkowania. Proponuje: podnosic wycieraczki (lagodne ostrzezenie), naklejac wlepki na szybe (powazniejsze ostrzezenie) lub wzywac straz miejska/policje (zagrozenie bezpieczenstwa ruchu).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te naklejki to lekka przesada...czytałem o nich na Allegro i są one trudne do zerwania...za złe zaparkowanie mogę zostać ukarany przez odpowiednie służby, a nie idiote, który niszczy mi szybe naklejając to badziewie. Na mojej posesji często ktoś zostawia auto, nieraz jest to naprawdę wkurzające ale nie ma sensu obklejać komuś samochodu. A co do ludzi z LSW to moze i nie do wszystkich się to tyczy, ale nie są to mity...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stare dobre LSW, tylko jak pojechałem do Świdnika to przepuszczałem każdego bo na rondach cyrki z wymuszaniem, na skrzyżowaniach to samo, przejście dla pieszych - po co przepisy wyprzedzamy pojazdy, a jak wracałem to cały czas LSW LEWY PAS. Lubisz Swoją Wieś ZOSTAŃ TAM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A naklejki daje "+" za to że nie mogą dojechać do chorych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki reklamie w KL i DW gównażeria kupuje to na allegro i przykleja hurtowo na parkingach. Jak takiego złapie to rodzice zapłaca za wymiene szyby plus grzywna. Rozumiem kartki z penisem za wycieraczką ale nie naklejki które niszczą szyby. Ciekawe jakby się poczuli rodzice takiego gnoja którzy mieli by wymienic w moim LX600 szybe przednia z 10 tys. minimum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naklej mi naklejkę cymbale to polecisz, już pod Plazą przestali naklejać: Art. 141. Kto w miejscu publicznym umieszcza nieprzyzwoite ogłoszenie, napis lub rysunek albo używa słów nieprzyzwoitych, podlega karze ograniczenia wolności, grzywny do 1 500 złotych albo karze nagany. Dwa: Art. 124. § 1. Kto cudzą rzecz umyślnie niszczy, uszkadza lub czyni niezdatną do użytku, jeżeli szkoda nie przekracza 250 złotych, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny. § 2. Usiłowanie, podżeganie i pomocnictwo są karalne. § 3. Ściganie następuje na żądanie pokrzywdzonego. § 4. W razie popełnienia wykroczenia można orzec obowiązek zapłaty równowartości wyrządzonej szkody lub obowiązek przywrócenia do stanu poprzedniego. Nie powinno się pochwalać popełniania wykroczeń w prasie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LU napisał:
Stare dobre LSW, tylko jak pojechałem do Świdnika to przepuszczałem każdego bo na rondach cyrki z wymuszaniem, na skrzyżowaniach to samo, przejście dla pieszych - po co przepisy wyprzedzamy pojazdy, a jak wracałem to cały czas LSW LEWY PAS. Lubisz Swoją Wieś ZOSTAŃ TAM.
No ja tu zostaje, to ty przecież do nas przyjechałeś. po co? Śmieszni jesteście z tymi tekstami, ludzie w tym kraju są tacy zawistni i małostkowi. Tak, na pewno na każdym rondzie cyrk i wymuszanie, jakos k***a jeżdzę codziennie i nie widzę żeby coś odbiegało od "normy". No może oprócz tego że na pierwszym rondzie obok helikoptera co kilka dni jakiś ślepak z LBN wymusi pierwszeństwo bo zapieprzając z górki nie widzi znaków. Polska - mieszkamy kilka kilometrów od siebie i jest to wystarczający powód żeby się nienawidzieć; kierowcy, kibice, zwykli ludzie. Większość z nas ma rodzinę w mieście obok, lub stamtąd pochodzi (np ja pochodzę z Lublina śródmieście) ale co tam, ważne żeby pokazać że jest się lepszym bo ma się inną rejestracje, tak jakby to dawało ci jakieś dodatkowe zdolności w prowadzeniu. Żal, nienawiść to wszystko na co stać większość społeczeństwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kuriewicz napisał:
No jest jeszcze pielgrzymka rowerowa do zielonej góry i ogłoszenia parafialne - czyli na zadupiu bez zmian.
To co ty chcesz człowieku? Wszystko na nie. Jak Ci się tu nie podoba to się przeprowadź do innego miasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na adres redakcji przychodzą często ciekawe propozycje tematów, dlaczego piszecie o czymś takim ?:|
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetnie, że jest takie prawo odnośnie sprośnych naklejek, hehe. Szkoda, że nic nie można zrobić na takich kierowców co parkują na dwóch miejscach, to szczyt egoizmu. Ktoś musi zaparkować na zakazie, trawniku lub chodniku, bo inni stoją na dwóch miejscach. Fajna akcja z penisami, fakt trochę wulgarna, ale może choć odrobinę będą wstydzić się Ci nie myślący. Takie naklejki nie powinny się odklejać przynajmniej tydzień, żeby taki kierowca pojeździł sobie z penisem na szybie. Byłaby to dla niego ciekawa lekcja, hehe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak masz taki samochód to się naucz parkować, a poza tym szyba do twojego lexa nie kosztuje minimum 10tysi, tylko 1, słownie JEDEN tysiąc, wystarczyło google i Alledrogo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LU napisał:
Stare dobre LSW, tylko jak pojechałem do Świdnika to przepuszczałem każdego bo na rondach cyrki z wymuszaniem, na skrzyżowaniach to samo, przejście dla pieszych - po co przepisy wyprzedzamy pojazdy, a jak wracałem to cały czas LSW LEWY PAS. Lubisz Swoją Wieś ZOSTAŃ TAM.
Ja nie przeczę, że Świdnik to też wieś bo nie od parady nazywają ją (C)Hamburgiem (Chamy i Burki), a po twojej wypowiedzi wnoszę, że głównie kursujesz między "aglomeracją" świdnicko-lubelską no to współczuję. Kolego gdybyś pojechał w inne rejony Polski czy Europy to byś wiedział, że cała Lubelszczyzna to zaścianek i nie rozpływał byś się nad tym jak to w LU dobrze jeżdżą i jest tak fajnie, ponieważ tu dobrze nie jest. Wystarczy włączyć CB i przejechać PL z zachodu na wschód i zobaczysz różnice gdzieś koło Radomia poczujesz, że jesteś w domu, będą wyprzedzać na trzeciego trąbić pukać się w głowę, a na radiu ku.r.wiać cię, że przyszło do głowy ci ustąpić komuś pierwszeństwa czy jechać z dozwolona prędkością w zabudowanym. Uwierz, że nie jest to tylko specyfika kierowców z nr LSW, ale całego tego Dzikiego Wschodu. Tu przecież jest jak w Westernie obudź się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
paragrafik napisał:
Naklej mi naklejkę cymbale to polecisz, już pod Plazą przestali naklejać: Art. 141. Kto w miejscu publicznym umieszcza nieprzyzwoite ogłoszenie, napis lub rysunek albo używa słów nieprzyzwoitych, podlega karze ograniczenia wolności, grzywny do 1 500 złotych albo karze nagany. Dwa: Art. 124. § 1. Kto cudzą rzecz umyślnie niszczy, uszkadza lub czyni niezdatną do użytku, jeżeli szkoda nie przekracza 250 złotych, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny. § 2. Usiłowanie, podżeganie i pomocnictwo są karalne. § 3. Ściganie następuje na żądanie pokrzywdzonego. § 4. W razie popełnienia wykroczenia można orzec obowiązek zapłaty równowartości wyrządzonej szkody lub obowiązek przywrócenia do stanu poprzedniego. Nie powinno się pochwalać popełniania wykroczeń w prasie.
wygląda na to , że trafiliśmy na podkształconego chama. wygląda również , że parkujesz po chamsku, skoro prosisz o naklejkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...