Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Katarzyna W. połknęła garść leków. Trafiła do szpitala

Utworzony przez Gość, 6 kwietnia 2012 r. o 19:34
Dzień bez Waśniewskich i bez Rutkowskiego (z jego "zakonnicą") jest dniem straconym. Oni już wychodzą z lodówki. Tylko Chuck Norris mógłby rozwalić tę szopkę w drobny mak. Ale mu się nie chce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jurto się okaże, że to były cukiereczki "tic-tac".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Jurto się okaże, że to były cukiereczki "tic-tac".
Sorry za literówkę Oczywiście miało być *jutro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Kobieta zgłosiła, że córka znajduje się w parku. Nie wiedziała dokładnie, gdzie" - Kolejna szopka... Ręce opadają. Wiwat sprawiedliwość. Kręcone od początku do końca. Faktycznie temida jest ślepa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie jej płukanka do włosów poniszczyła włosy i sie biedna ZAŁAmaŁA..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem jak reszta społeczeństwa ,ale ja osobiście mam dosyć artykułów na temat tej pani.Czy ona chce zostać gwiazdą ???osobiście to sam bym jej załatwił jakieś prochy żeby sie otruła nimi .Co artykuł to o niej,dajcie spokój,wole już czytac o polskim rządzie,niż o tym ścierwie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piotrek napisał:
Nie wiem jak reszta społeczeństwa ,ale ja osobiście mam dosyć artykułów na temat tej pani.Czy ona chce zostać gwiazdą ???osobiście to sam bym jej załatwił jakieś prochy żeby sie otruła nimi .Co artykuł to o niej,dajcie spokój,wole już czytac o polskim rządzie,niż o tym ścierwie
To jest tylko temat zastępczy dla KOMUCHÓW I KONFIDENTÓW aby przykryć niewygodny temat wieku emerytalnego w Polsce,chodzi o to aby czymś zająć społeczeństwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piotrek napisał:
Nie wiem jak reszta społeczeństwa ,ale ja osobiście mam dosyć artykułów na temat tej pani.Czy ona chce zostać gwiazdą ???osobiście to sam bym jej załatwił jakieś prochy żeby sie otruła nimi .Co artykuł to o niej,dajcie spokój,wole już czytac o polskim rządzie,niż o tym ścierwie
Panie Piotrku niedługo Pan ich zobaczy w tańcu z gwiazdami albo na lodzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawnik napisał:
To jest tylko temat zastępczy dla KOMUCHÓW I KONFIDENTÓW aby przykryć niewygodny temat wieku emerytalnego w Polsce,chodzi o to aby czymś zająć społeczeństwo.
Teraz przeczytaj jeszcze kilka razy co sam napisałeś.Po kilku godzinach poproś kogoś mądrzejszego niech Ci wytłumaczy gdzie tkwi błąd logiczny w tej wypowiedzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw "Ludwik" teraz "Wit-C" koniec... nie interesuje mnie to
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennie ginie w Polsce dziesiątki ludzi w wypadkach,dziesiątki ludzi przeżywa tragedie rodzinne i życiowe i o tym cicho sza, natomiast społeczeństwo jest bombardowane ciągle w prasie, telewizji i w radiu, bzdurnymi informacjami o wyrodnej matce, którą np boli brzuszek, bo coś tam, coś tam zjadła.To już jest niepoważne i zakrawa na kpinę ze społeczeństwa polskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzygać się chce jak czyta się następną "bombę" dziennikarską o tej pani. Kochani dziennikarze!!! Weźcie się za inny sposób zarabiania na chleb.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i powstal serial komediowy niedlugo napisza ( bo przeciez nie ma wazniejszych informacji niz zycie tych celebrytow ) ze na sniadanie jadaa zupe mleczna a na kolacje jajecnice i to bedzie news miesiaca! never ending story....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o jejku i znow sie jej niestety nie udalo ale podobno do trzech razy sztuka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tej historii zrobił się serial brazylijski.Fakt,że jast to już niestrawne.Brr...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mmm napisał:
Z tej historii zrobił się serial brazylijski.Fakt,że jast to już niestrawne.Brr...
To tak ma być,trzeba polaczków czymś SENSOWNYM zająć,ABY NIE MYŚLELI O EMERYTURACH A O ROBOCIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...