Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Katastrofa kolejowa w Szczekocinach: Zderzenie dwóch pociągów

Utworzony przez tymek, 3 marca 2012 r. o 23:06
kon napisał:
Kim Wy jestescie, aby oceniac ? po co mieszacie rzad, zamiast krytkowac to ruszcie d... i cos zrobice, zle Ci zapisz sie do partii i dzialaj, ale nie krytykuj bydlaku jeden z drugim. Tragedia, ktora sie stala powinna dac do myslenia, nad tym jak zycie szybko przemija, wystarczy moment.... uszanujcie to.
Bierzecie BYDLAKI tyle kasy tylko za to żeby rządzić, i to dobrze rządzić,a my jesteśmy po to aby was z tego rozliczać bo tak jest we wszystkich DEMOKRACJACH na świecie czy ci się to podoba BUCU czy nie.I nie ma o co toczyć piany.Daliśmy wam prawo do rządzenia,ale nie do okradania nas.Mała łyżeczką CIULU,a nie od razu CHOCHLĄ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ToMasz napisał:
Obywatele są od tego aby krytykować rząd, chyba że marzy Ci się jakaś putinada. I bez wyzwisk bo sam(a?) sobie wystawiasz świadctwo. Daruj sobie uwagi, że jedyną naszą reakcją powinna być refleksja o przemijaniu życia. Akurat ten rząd bardzo sprzyja przemijaniu, a nie wszyscy mają ochotę słuchać jak to państwo zdało egzamin organizając pogrzeby. Dobry komentarz zostawił dzisiaj Migalski (mimo, że nie przepadam za nim) na Twitterze: "Ze w PL ginie na drogach największy procent ludzi,a tabor kolejowy zagraża bezpieczeństwu,nie jest boskim dopustem.To efektpolityki"
Drogi kolego krytykuj sobie rzad, ale na odpowiednim forum, stworz swoj wlasny post pt" Jak ja nie lubie swojego rzadu""Jak ja nie lubie Tuska"" itp i go krytykuj, a nie pod tematem nie przeznaczonym do tego, wogole nie rozumiem Twojej reakcji na dany artykul. Spojrz na swoje poprzednie wpisy....... bez komentarza. Tak kazdy juz dzieki Tobie wie jaki stosunek ToMasz ma do kraju, cel osiagneles, a teraz zapraszam do lektury Histora Polski i warunki jakie Panstwo musi spelniac po przystapieniu do Unii Europejskiej.Jak juz to zrobisz to odezwij sie moze innaczej spojrzysz na pewne sprawy w Polsce i przestaniesz krytykowac rzad.PAMIETAJ TO NIE JEST ODPOWIEDNIE FORUM DO TAKICH WPISOW, STWORZ WLASNE. Pozdrawiam i zycze milego bez myslenia o rzadzie dnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani ministro Muchy ze swoim fryzierem tam jeszcze nie ma???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki rząd taka i ta kolej. Ten stan w PKP jak w soczewce odzwierciedla stan i politykę naszego rządu,TOTALNA niemoc i beznadzieja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kon napisał:
Kim Wy jestescie, aby oceniac ? po co mieszacie rzad, zamiast krytkowac to ruszcie d... i cos zrobice, zle Ci zapisz sie do partii i dzialaj, ale nie krytykuj bydlaku jeden z drugim. Tragedia, ktora sie stala powinna dac do myslenia, nad tym jak zycie szybko przemija, wystarczy moment.... uszanujcie to.
po h** mam się zapisywać do jakiejś partii, mamy ci ich w naszym kraju w brud, nie każdy jest bez sumienia i nadaje się do tego aby okradać własny kraj i żyć kosztem nieszczęścia i biedy ludzkiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale nam komuchy kolej zafundowali,niebezpieczne drogi,niebezpieczna kolej-panie TUSK jak żyć ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kon napisał:
Drogi kolego krytykuj sobie rzad, ale na odpowiednim forum, stworz swoj wlasny post pt" Jak ja nie lubie swojego rzadu""Jak ja nie lubie Tuska"" itp i go krytykuj, a nie pod tematem nie przeznaczonym do tego, wogole nie rozumiem Twojej reakcji na dany artykul. Spojrz na swoje poprzednie wpisy....... bez komentarza. Tak kazdy juz dzieki Tobie wie jaki stosunek ToMasz ma do kraju, cel osiagneles, a teraz zapraszam do lektury Histora Polski i warunki jakie Panstwo musi spelniac po przystapieniu do Unii Europejskiej.Jak juz to zrobisz to odezwij sie moze innaczej spojrzysz na pewne sprawy w Polsce i przestaniesz krytykowac rzad.PAMIETAJ TO NIE JEST ODPOWIEDNIE FORUM DO TAKICH WPISOW, STWORZ WLASNE. Pozdrawiam i zycze milego bez myslenia o rzadzie dnia.
Zabawne. To dzięki takim lemingom ja Ty, co nie chcą (nie potrafią? nie wypada?) widzieć związku pomiędzy stanem państwa o polityką rządzących ci ostatni wygrywają kolejne wybory. A krytyka jest jak najbardziej związna z tematem artykułu, w końcu za sytuację na kolei nie odpowiadają krasnoludki. W Polsce w 2011 było 5 katastrof kolejowych w ktorych zgineli ludzie. To tyle samo, co miedzy 2000 a 2010 rokiem. Przypadek? No, pewnie że lemingowi można wytlumaczyć w TVNach, że to pewnie taki zbieg okoliczności, taki pech, że akurat za tych rządów, że pewnie błąd maszynisty, "niedostatek szkoleń" i "niestosowanie się do procedur". Wyborcy Platformy trzeba rzucić kozła ofiarnego na żer, żeby Donek i spółka byli czyści jak łza...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kon napisał:
Kim Wy jestescie, aby oceniac ? po co mieszacie rzad, zamiast krytkowac to ruszcie d... i cos zrobice, zle Ci zapisz sie do partii i dzialaj, ale nie krytykuj bydlaku jeden z drugim. Tragedia, ktora sie stala powinna dac do myslenia, nad tym jak zycie szybko przemija, wystarczy moment.... uszanujcie to.
A po co ty się pchałeś jak teraz wymiękasz i doszłeś do wniosku że nie dajesz rady ??? Mogłeś JASIU się uczyć na MASARZA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już by była najwyższa PORA na tego ministra transportu-speca od koleji i autostrad,chyba już się WYPALIŁ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
po h** mam się zapisywać do jakiejś partii, mamy ci ich w naszym kraju w brud, nie każdy jest bez sumienia i nadaje się do tego aby okradać własny kraj i żyć kosztem nieszczęścia i biedy ludzkiej.
Z tego co rozumiem to Ty jestes tym biednym czlowieczkiem, ktorego kraj okrada? tak? jestes ofiara, tak mi przykro. Biedny czlowiek z Ciebie. Nie potrafisz sobie dac rady w zyciu.DObrze, ze masz przynajmiej internet i ludzie moga Cie wysluchac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
tak jest, najlepiej na mechanika zwalić winę, sam piszesz, że "kolej została rozkradziona i podzielona na kilkaset spółek, które zatrudniają kilka tysięcy dyrektorów, kilkuset kierowników (ludzi bez kwalifikacji)..." także mamy to co mamy, szkoda tylko tych co ucierpieli, ale w naszym kraju się nie liczy się człowiek, np. w moim mieście ostatnio przyjęto do pracy byłego burmistrza, gdzie wcześniej z powodu braku funduszy zwolniono ok. 20 % personelu.
a czy ja zwalam winę na mechanika...?? natomiast wiem jedno, że ludzie w Polsce nie rozumieja tego, co czytają... orientuję się też w mechanizmach działania kolei. Wcale nie uważam, że była to wina mechanika. Równie dobrze mógł zawinić dyżurny ruchu - lub w wyniku silnego zawilgocenia elektorniki kolejowej, ta mogła ześwirować i podać zielone światło, gdy powinno świecić się czerwone. Wiem też, że obaj maszyniści prowadzili świadomie pociągi (każda lokomotywa jest wyposażona w tak zwane SHP - samoczynne hamowanie pociągu, które trzeba aktywować co 30 sekund) co do faktu zatrudnienia byłego burmistrza w lubartowskim szpitalu - kolesiostwo i tyle. Nie wiem czemu ludzie nie korzystają z możliwości zbiorowego wniesienia pozwu do sądu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak,tak wypadków coraz więcej . Przybywa poszkodowanych , rannych , zabitych . Niektórzy na własną prośbę i często pod kołami nie tylko samochodów ale też i pociągów , zaś lato to ich ulubiona pora na skoki http://redatumax.info/artykul-425.html ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...