Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Katastrofa statku "Bułgaria" w Rosji. Utonęło ponad 100 osób

Utworzony przez Gość, 11 lipca 2011 r. o 11:23
to wina naszego rządu, mogli do tego nie dopuścić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słychać strzały!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dużo dziwnych rzeczy się tam dzieje, statki / łodzie podwodne toną, samoloty spadają...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to napewno wina platformy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ALE Z WAS IDIOCI, TYPOWE POLACZKI MOCHERY, PRZECIERZ TO ZWYKLI LUDZIE TAM UTONELI CO Z TEGO ZE ROSJANIE. POTEM NIKT NAS NIE LUBI CZUBY ZASRANE. POJEBAŁO WAS NA H.JA TAK PISZECIE JA TAM NIC DO NICH NIE MAM. JAK U NAS TRAGEDIA TO NIKT TAK NIE PISAŁ ALE ZAL MI WAS SAMOLUBY ZASRANE POTEM TAK PATRZA NA NAS JAK NA POJEBÓW. ALE NA SZCZESCIE NIE WSZYSCY POLACY TACY SĄ. RODZINY TAM PRZERZYWAJA TRAGEDIE A WY SE JAJA ROBICIE DZIECI. BRAK SŁOW. TYLKO JAK TU COS SIE STANIE TO ŁO JEZU POMOCY. DOBRA SZKODA MI CZASU NA WAS. SOLIDARYZUJE SIE Z WAMI ROSJANIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Don napisał:
Słychać strzały!!!
W Abramowicach JASIU i na KULu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...